تلفن همراه

رایزنی برای انتخاب مدیرعامل رایتل ادامه دارد

530504_4fCirrSC.jpg
با انتصاب مهندس سید مجید صدری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران ، گمانه زنی ها در مورد مدیر عامل جدید رایتل ادامه دارد.
 
براساس اخرین اخبار رسیده گزینه های اصلی برای نشستن بر کرسی مدیرعاملی رایتل همچنان منتظر تصمیم نهایی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) هستند.
 
عباس کاظمی که در حال حاضر مدیرعامل شرکت مدیریت صنایع نوین تامین یکی از هلدینگ های شستا مَی باشد نسبت به بقیه رقبا از اقبال بیشتری برخوردار است .
 
همچنین معاون برنامه ریزی راهبردی رایتل مهندس حسین خبره از گزینه هایی است که باتوجه به حضور چند ساله در پیکره مدیریتی شرکت رایتل شانس مضاعفی دارد . اما نام مهندس مجتبی جعفری که در حال حاظر قائم مقام و معاون امنیت شورای عالی فضای مجازی است نیز بعنوان یکی از گزینه های اصلی به گوش می رسد.
 
از مهندس رضا طالبی -معاون فنی رایتل- هم بعنوان گزینه دیگر تصدی سمت مدیریت عاملی رایتل نام برده می شود.
 
سه شنبه پیش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نوشت پس از انتصاب مهندس سیدمجید صدری -مدیرعامل رایتل- بعنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران، اخبار رسیده به خبرنگار ایستنا، از احتمال انتصاب مجتبی جعفری -عضو هییت مدیره همراه اول، قائم مقام و معاون امنیت شورایعالی فضای مجازی- و یا دکتر عباس کاظمی -مدیرعامل شمص تامین- بعنوان مدیرعامل جدید رایتل خبر می‌دهد.
 
حدود یکماه پیش بود که مدیرعامل شستا در یک نشست خبری مشترک با رئیس سازمان تامین اجتماعی گفته بود: هلدینگ های انرژی، نفت و گاز و هلدینگ های عمران با صنایع، کاشی، سرامیک و سیمان و هلدینگ صنایع نوین با رایتل ادغام خواهد شد و تلاش می شود همه هلدینگ ها را وارد بورس کنیم.

​​