سخت‌افزار

نوت بوک های گیگابایت همراه با آنتی ویروس کسپرسکی عرضه می شوند

ICTna.ir - هفته گذشته سمیناری با موضوع معرفی کامپیوترهای همراه گیگابایت و نحوه عرضه این محصولات در هتل آزادی تهران برگزار شد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت آواژنگ که نماینده رسمی گیگابایت در ایران محسوب می شود  با برگزاری این سمینار همراه با معرفی آخرین مدل از نوت بوکهای گیگابایت به بحث و تحلیل تکنولوژی ها و پلاتفورم های این محصولات پرداخت.


در این سمینار باقر بحری مدیر عامل شركت آواژنگ سیستم و رئیس کمسیون سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای ، با بیان اینکه ، عرضه این دسته از محصولات با قیمتی مناسب ، با گرایش قیمتی رو به پایین و با کیفیت خدمات بالا از اهداف اصلی شرکت آواژنگ است ، گفت: بخش خصوصی نمیتواند بدون وحدت و یکپارچگی به اهداف خود و همچنین سرویس دهی مناسب به مصرف کنندگان برسد.


بحری ایجاد کنسرسیوم ها را بهترین راه برای رسیدن به این هدف دانست و گفت : تلاش ما در گروه شرکت های آواژنگ موفق و توانمند نشان دادن بخش خصوصی است.


در ادامه خانم کلی مدیر فروش منطقه ای شرکت G-Style تایوان در رابطه با این شرکت گفت: شرکت G-Style یکی از شرکت های تابعه گیگابایت تکنولوژی است که در سال 2005 به صورت شرکتی مجزا با نام G-Style با هدف تولید و فروش نوت بوک های Gigabyte و ارائه سرویس به مصرف کنندگان این سری محصولات تاسیس شد.


پس از آن یكی از كارشناسان شركت آواژنگ سیستم ، آخرین اطلاعات در مورد آنتی ویروس های كسپرسكی را مطرح كرد و همچنین مطالبی در مورد نحوه گارانتی و شرایط خدمات پس از فروش نوت بوك های گیگابایت، بعنوان مزیت رقابتی این كالا در بازار ایران توسط یكی از كارشناسان فنی شركت خدمات آواژنگ مطرح شد.


همچنین محمد بحرالعلوم مدیر فروش نوت بوک های گیگابایت در ایران خبر از ورود و عرضه آخرین مدل از نوت بوک های گیگابایت در سال 2007 به بازار ایران داد . و افزود : این نوت بوک ها ازآخرین تکنولوژی و پلاتفورم های خاص کامپیوترهای همراه بهره می برند. که از مهمترین این ویژگیها ، پلاتفورم سانتا روزا (Santa Rosa )است که سخت افزار خاص ویندوز ویستارا همراهی می کندوجدیدترین پلاتفورم کامپیوترهای همراه پس از ناپا محسوب می شود.


لازم به ذکر است تکنولوژی سانتاروزا را میتوان در نوت بوک های W566u گیگابایت مشاهده کرد.گفتنی است از ابتدای سال 2007میلادی، نوت بوک های گیگابایت در سراسر دنیا همراه با یک نسخه از آنتی ویروس کسپرسکی عرضه خواهند شد. 


​​