سخت‌افزار

با هدستهای بلوتوث جدید نوکیا، برای خود راحتی به ارمغان بیاورید

ICTna.ir - نوکیا روشی نوین را برای بهینه سازی استفاده از کامپیوتر های چند رسانه ای و یا گوشی موبایل با استفاده از هدستهای جدید بلوتوث خود که بسیار راحت و سبک می باشند ارائه کرده. قابلیت تعویض و راحتی استفاده ازامکاناتی می باشند که سری هدستهای بلوتوث BH-301، BH-201 و BH-100 دارا می باشند.


به گزارش ایستنا از روابط عمومی نوکیا در ایران، این وسایل جانبی که به منظور بهینه ساختن استفاده از تلفن های همراه طراحی شده اند، تعهدی است که نوکیا به منظور ارائه خدمات بهتر برای گوشیهای موبایل با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه مشتریهایش دارد.


انتظار می رود که این سه هدست در 4 ماهه اول 2007 در دسترس همگان قرار گیرند.


هدست بلوتوث نوکیا مدل BH-301
پوشش های قابل تعویض نوکیا با قابلیت انتخاب رنگ روشن و یا تیره. شما می توانید رنگ دلخواه خود را از صورتی گل بهی تا بنفش تیره و بسیاری رنگهای دیگر انتخاب کنید. این هدست به شما امکان می دهد که تا هفت ساعت صحبت کنید و یا آن را تا 200 ساعت در حالت روشن نگه دارید. کلید های مناسب برای شماره گیری مجدد و فرمانهای صوتی به شما امکان برقراری ارتباط در حالی که حرکت می کنید ارائه می کند.


هدست بلوتوث نوکیا مدل BH-201
با این هدست کوچک و جمع جورمی توانید به راحتی ارتباط خود را حفظ کنید. بلوتوث نوکیا مدل BH-201 دارای چرخ تنظیم کننده نرمی است که به شما اجازه می دهد اندازه آن را تنظیم کنید همچنین می توانید یکی از سه اندازه بالشتک گوشی همراه ان را انتخاب کنید. با این بلو توث میتوانید تا 5 ساعت و نیم صحبت کنید و تا 150 ساعت آن را روشن نگه دارید.  کلیدهای روشن/خاموش برای شروع/ختم مکالمه وکلید تنظیم صدا برای کنترل صدا. شما حتی می توانید شماره دلخواه را مجددا بگیرید و یا از فرمانهای صوتی استفاده کنید. این هدست مجهز به نشانگر قرمز و سبزی است که هر لحظه ارتباط شما را با گوشی نشان می دهد.


هدست بلوتوث نوکیا مدل BH-100
بهترین همراه برای کسانیکه اولین مرتبه از هدست بلوتوث استفاده می کنند. هدست بلوتوث نوکیا مدل BH-  100 کوچک با 11 گرم وزن به شما امکان 6 ساعت و نیم صحبت و 150 ساعت روشن بودن را می دهد. امکان تغییر رنگ این هدست نیز به دلیل به همراه داشتن رنگهای مختلف ابرهای محافظ میسر می باشد. هدست بلوتوث نوکیا مدل BH-100 یک هدست به صرفه و بهینه بدون قربانی ساختن کیفیت صدا می باشد. 
 


درباره نوكیا
نوكیا از شركت های پیشرو جهان در زمینه ارتباطات سیار است كه رشد و پایداری آن ناشی از تحرك وسیع این صنعت است. نوكیا ارتباط مردم با یكدیگررا با اطلاعاتی  كه برای آنها از طریق محصولاتی با كاربرد آسان و ابتكارآمیز مانند تلفن های همراه، وسایل و راه حل هایی برای ثبت تصاویر، بازی ها، رسانه ها و شركت ها فراهم نموده، برقرار می كند. همچنین نوكیا عرضه كننده تجهیزات، راه حل ها و خدمات برای اپراتورهای شبكه و شركت های بزرگ است.


​​