سخت‌افزار

بکارگیری امکان 3.75G در ASUS Eee PC™ به منظور دسترسی آسان تر به اینترنت

 


کمپانی ASUS با اضافه کردن قابلیت 3.75G به محصول پرطرفدارخود یعنی Eee PC™ توانسته است تا دسترسی کاربران به اینترنت را درهرموقعیت زمانی و مکانی طریق این محصول آسان تر نماید. درواقع برخورداری ازاین ویژگی در کنار سایر ویژگی های کاربر پسند نظیر وزن کم و اندازه کوچک ؛ مقاوم در مقابل ضربات احتمالی و طول عمر طولانی تر باتری باعث شده است تا Eee PC™ بعنوان یک راهکار همیشه در کنار فعالیت های کامپیوتری کاربران باشد.


با استفاده از امکان 3.75G* ، Eee PC™ قادر خواهد بود تا تمامی مرزها را در زمان اجرای عملیات کامپیوتری درهم شکند و با از میان برداشتن نقاط کور، سرعت و امکان دسترسی کاربران به اینترنت را افزایش دهد.


درعین حال طول عمر 7.5 ساعته باتری Eee PC™، توانی دو چندان به این محصول داده است و آن را مناسب برای انجام همه گونه فعالیت کامپیوتری خارج از محیط کار یا خانه نموده است. کاربرانی که همواره درحال سفر هستند بهترمی توانند به مزایای استفاده از امکان 3.75G پی ببرند چرا که امروزه بیشتر ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی در سرتاسر دنیا از این فن آوری پر سرعت ( 3.75G Uplink Packet Access (HSUPA) ) استفاده می نمایند.


این بدان معناست که شما می توانید از داشتن دسترسی آسان به اینترنت و برقراری ارتباطی پرسرعت و ایده آل مطمئن باشید .


گفتنی است فن آوری G با تعویض خودکار سرویس دریافت کننده اینترنت از سیم کارت به شبکه بی سیم و بالعکس موجب افزایش سرعت و یکپارپگی ارتباط میگردد.


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت http://ae.asus.com مراجعه فرمایید.


​​