سخت‌افزار

دعوت از شرکت های همکار برای فروش محصولات شبکه گستر

شرکت شبکه گستر در اجرای سیاست های جدید خود در زمینه خدمات فروش و پشتیبانی محصولات، امیدوار است بتواند توجه و علاقه شرکت های همکار را در سراسر کشور برای همکاری و مشارکت در امر فروش و پشتیبانی برخی محصولات این شرکت جلب کند.


به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی شبکه گستر، با توجه به افزایش چشمگیر تعداد مشتریان محصولات فعلی شبکه گستر، یعنی سخت افزارهای امنیتی Astaro و خدمات ضدویروس McAfee و همچنین افزایش تنوع محصولاتی که از سوی شبکه گستر عرضه می شود، این شرکت علاقمند است که بیشتر در جایگاه توزیع کننده و حامی نمایندگان محلی خود ایفای مسئولیت کند و بخش فروش و پشتیبانی مصرف کننده نهایی را به شرکت های همکار واگذار کند.
بدین ترتیب بازار رقابت سالم تری نیز بین نمایندگان محلی فروش این محصولات ایجاد خواهد شد. برای اطمینان از فراهم بودن فضای سالم رقابت، طرح های حمایتی از سوی سرکت شبکه گستر به اجرا در خواهد آمد تا زحمات و تلاش های هیچ یک از نمایندگان محلی تضییع نشود. در عین حال، با ایجاد شرایط رقابت بین نمایندگان محلی، مصرف کننده نهایی از بهترین قیمت در خدمات بهره مند خواهند شد.
شرکت همکار علاقمند به مشارکت و همکاری در زمینه فروش و پشتیبانی محصولات Astaro، Barracode، Stremcore و ipoque می توانند در طول برگزاری نمایشگاه الکامپ (17 الی 20 آبان ماه) به غرفه شرکت شبکه گستر در سالن میلاد، طبقه بالا (31B) مراجعه کنند و با مسئولان این شرکت راه های همکاری را دقیق تر بررسی کنند. همچنین متقاضیان نمایندگی می توانند با مراجعه به سایت شبکه گستر SG-Info.net اقدام به تکمیل و ارسال فرم درخواست کرده تا در اولین فرصت ممکن، به آن رسیدگی شود.


​​