سخت‌افزار

Asus RTN66U شبکه با تمامی امکانات

 


محصولات شبکه هر روز در حال گسترش هستند و در اين ميان شرکت‌هاي سازنده سعي مي‌کنند محصولات را به بازار ارائه کنند که از کارايي و امکانات خوبي برخوردار است. يکي از محصولات که ايسوس با اين هدف آن را به بازار ارائه کرده است روتر قدرتمند و در عين حال زيباي RT-N66U است. اين مودم از خانواده معروف Black Diamond ایسوس می‌باشد که با ساختار شبيه به الماس و بدنه‌اي از جنس پلاستيک براق جلوه‌اي خاص به ميز کار شما مي‌دهد. این روتر از دو کانال بی‌سیم 4/2 و 5 گیگاهرتز به طور همزمان پشتیبانی کرده و دارای حداکثر سرعت 450 مگابیت بر ثانیه در هر کانال است که اين موضوع امکان انتقال بدون درنگ فایل‌های HD را به اين محصول مي‌دهد. سه آنتن قابل تعویض پشت دستگاه نیز پوشش دهی شبکه‌های بی‌سیم روی این دو فرکانس را بر عهده دارند. اتصال‌های کابلی نیز شامل چهار پورت گیگا بیتی و یک اتصال شبکه برای مودم ADSL می‌شوند. دو پورت USB نيز پشت دستگاه دیده می‌شود که امکان نصب وسایل ذخیره‌سازی، پرینتر و حتی مودم 3G و WiMAX به آن وجود دارد.

RTN66U‌ مجهز به 256 مگابايت حافظه داخلي است که باعث مي‌شود در شرايط سخت کاري روتر ثبات و کارايي خوبي داشته باشد. علاوه بر اين وجود سيستم خنک‌کننده مناسب و امکان گردش مناسب هوا باعث مي‌شود قطعات داخلي در دماي به نسبت پاييني فعاليت کنند که اين موضوع تأثیر بسزايي در ثبات آن دارد.منوي کاربري اين محصول در امکانات و طراحي کاربر‌پسند خوبي است که اين موضوع باعث مي‌شود بدون داشتن دانش بالايي در زمينه محصولات شبکه مي‌توانند به راحتي تنظيمات مربوط را انجام داده و از دستگاه استفاده‌ کنند.
اما يکي از قابليت‌هاي جالب و کاربردي که اين محصول دارد امکان بهينه‌سازي پهناي باند و مشاهده حجم انتقال اطلاعات براي هر کاربر است. همچنين به دليل پشتيباني دستگاه از فناوري QOS (Quality Of service) امکان انتقال فايل ويديوي حجيم و با کيفيت به راحتي وجود دارد. از ديگر امکانات اين محصول قدرتمند مي‌توان به امکان تنظيم VPN براي شبکه، تعريف سه شبکه بي‌سيم مجزا و مديريت راحت ان، امکان نصب راحت دستگاه روي ديوار و يا به صورت ايستاده روي ميز و ويژگي Ai Rader که باعث پوشش دهی هرچه بهتر مي‌شود، اشاره کرد.
در کل اگر مي‌خواهيد شبکه خود را به يک محصول قدرتمند بسپاريد، RTN66U شما را پشيمان نمي‌کند.


​​