سخت‌افزار

با ASUS O!Play Media Pro Smart TV Set-Top Box از مالتی مدیا لذت ببرید!

دوست داريد به جاي خريد يک گيرنده ديجيتال و پخش‌کننده مالتی مدیا که کلي جا هم مي‌گيرند يک دستگاه خريداري کنيد که تمام اين امکانات را يک جا به شما ارائه کند.

اگر به دنبال اين چنين دستگاهي هستيد ايسوس يک محصول جديد به نام O!Play Media Pro Smart TV Set-Top Box ساخته است که اين دستگاه را در دل خود جاي داده است. اين دستگاه مجهز به گيرنده DVB-T است که اين امکان را به شما مي‌دهد تا بدون هيچ مشکلي کانال‌هاي تلويزيون ايران را دريافت و آن را در تلويزيون مشاهده نمایید.


ASUS Singapore announces O!Play MediaPro Smart TV Set-Top Box


اما اين تمام ماجرا نيست چون اين محصول يک پخش‌کننده قدرتمند با امکان پخش 50 فرمت مختلف صوتي و تصويري است که با استفاده از آن مي‌توانيد اکثر فرمت های صوتي، تصويري و زير‌نويس را بدون کمترين مشکلي مشاهده کنيد. ايسوس براي ارتباط راحت‌تر و به اشتراکي بدون دردسر اطلاعات يک گيرنده بي‌سيم نسل n را در داخل دستگاه تعبيه کرده است که از امکان سرعت انتقال اطلاعات بالايي برخوردار است. اين دستگاه مجهز به دو پورت USB، يک پورت شبکه گيگابايتي، خروجي Mini HDMI، خروجي آنالوگ صدا و تصوير، خروجي صداي ديجيتال، اسلات کارت خوان حافظه و ورودي RF است که شما را از لحاظ امکانات کاملاً بي نياز مي‌کند. در کل اگر تلويزيوني داريد که از کيفيت تصوير آن راضي هستيد و مي‌خواهيد آن را به يک هاب صدا و تصوير تبديل کنيد بهترين انتخاب شما   O!Play Media Pro Smart TV Set-Top Box خواهد بود.


​​