فناوری اطلاعات

اولین بسته الحاقی Bioshock منتشر شد

بازی Bioshock: Infinite که اوایل سال جاری خورشیدی منتشر شد، تا به امروز محتوای اضافه‌ای دریافت نکرده بود.
 
به گزارش گروه بازی‌های ویدئویی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اولین بسته الحاقی این بازی زمانی به گیم‌پلی بازی اضافه یا داستان جدیدی را بیان نمی‌کند اما چند امکان جانبی جالب برای کاربران علاقه‌مند به بازی دارد که با توجه به قیمت اندک آن شاید ارزش خرید داشته باشد.
 
6 قطعه Gear جدید، دو اسلحه و 500 سیلور ایگل اضافی برای شما 5 دلار خرج خواهد برداشت. تمامی این پک منتشر شده قبلا برای کسانی که نسخه‌ی سانگ‌برد یا پرمیوم بازی را خریداری کرده بودند منتشر شده است و نیازی به خرید دوباره نیست.
 
کن لوین، کارگردان و نویسنده این بازی پیش از این وعده داده بود که هنوز بخش داستانی بازی نکاتی برای رفع ابهام دارد که در DLCهای این بازی بیان خواهد شد. کن لوین در توئیتر خود نوشت: "ما روی این بخش کار می‌کردیم، از زمانی که بازی منتشر شد. همه چیز به خوبی پیش می‌رود اما خواهشا درک کنید که ساخت بازی زمان می‌برد."
 
بعید به نظر می‌رسد که بخش‌های اضافی که در دست ساخت قرار دارند به یک بسته خاتمه یابد. Bioshock: Infinite به قدری مفهوم و معنای نهفته در کنار ساختار کلی بی نظیر خود دارد که سازندگان می‌توانند حتی ادامه‌ای کامل برای آن بسازند اما برطرف کردن برخی سوالات بی پاسخ مانده در جریان بازی احتمالا در 2 الی 3 بسته‌ی الحاقی قابل دانلود از پلی‌استیشن نتوورک، استیم و اکس‌باکس لایو منتشر می‌شود.

​​