باندپهن ثابت

جشنواره‎ی فروش ویژه‎ی اینترنت پرسرعت آشنای اول با هدایای ویژه

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، طرح فروش ویژه اینترنت پرسرعت آشنای اول با مزایای ویژه آغاز شد.
 
به گزارش شرکت ارتباطات ثابت ایران، ارائه سرعت دوبرابر نسبت به تعرفه استاندارد برای همه سرویس های معرفی شده در جدول و اهدای مودم رایگان بی سیم، همچنین شرکت در قرعه کشی روزانه یک کمک هزینه 2 میلیون تومانی برای سفر به مکه مکرمه برای انتخاب سرویس های ویژه بخشی از مزایای شرکت در این جشنواره است.
 
بنا بر همین گزارش، شرکت کنندگان در این جشنواره با انتخاب سرویس های ویژه از دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 بامداد بهره مند شده و در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه لپ تاپ و قرعه کشی روزانه 10 عدد هارد اکسترنال شرکت داده می‎شوند .
 
علاوه بر این، مشترکین با انتخاب قرارداد یک ساله، و با هر سرعتی را که انتخاب نمایند، سرعت دو برابر دریافت خواهند کرد. برای مثال زمانی که مشترک سرعت 256K با حجم 3G با قیمت 110،000 ریال در ماه را انتخاب می کند، در این جشنواره از سرعت 512K با همین حجم و قیمت 110،000 ریال برخوردار می شود.
 
مشترکین می‎توانند یکی از دو روش پیش پرداخت و یا پس پرداخت را برای سرویس مورد نظر خود انتخاب نموده و یا در صورت تمایل کل مبلغ قرارداد خود را یکجا پرداخت نمایند.
 
مزایای جشنواره ماه مبارک رمضان شامل:
ارائه سرعت دو برابر به مشترکین
مودم بی سیم رایگان *
دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 بامداد *
قرعه کشی هفتگی برای یک دستگاهLaptop*
قرعه کشی روزانه 10عدد Hard External *
قرعه کشی روزانه یک کمک هزینه 2،000،000 تومانی برای سفربه مکه مکرمه *
*فقط برای مشترکانی که سرویس های مشخص شده با ستاره در جدول تعرفه ها را با قرارداد یکساله انتخاب و خریداری می‎نمایند.
 
 
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‎توانید به سایت  http://www.fci.co.ir  مراجعه فرمایید و یا در سراسر کشور با شماره 2020 تماس بگیرید .
 

۱ دیدگاه

  • مجیدی

    مجیدی

    من تماس گرفتم هیچ کسی خبری نداره از این طرح!!! پاسخ

​​