همکاری SAP و Ericsson در حوزه مدیریت نرم‌‏افزارها و ابزارهای همراه

منبع: همکاران سیستم
دو شرکت SAP و اریکسون قصد دارند در زمینه عرضه خدمات مدیریت ابزارها و نرم‌افزارهای همراه برای کسب و کارها با یکدیگر همکاری کنند.
 
به گزارش وب‌سایت pcworld، همکاری بین این دو شرکت به SAP اجازه می‌دهد بسته نرم‌افزاری Mobile Secure خود را در قالب خدمات پردازش ابری و از طریق اپراتورهای عرضه‌کننده خدمات تلفن همراه به کسب و کارها بفروشد. روابط گسترده شرکت اریکسون با عرضه‌کنندگان خدمات تلفن همراه به SAP امکان می‌دهد راهکارهای نرم‌افزاری خود در این حوزه را از طریق کانال‌های بیشتری به کسب و کارها عرضه کند.
 
بسته نرم‌افزاری Mobile Secure مجموعه راهکارهایی است که شرکت SAP برای مدیریت ابزارهای همراه مورد استفاده در محیط‌های کاری عرضه کرده است. شرکت SAP چند روز پیش نرم‌افزار جدیدی نیز در این حوزه معرفی کرد. این فناوری بر روی ابزارهای پوشیدنی Android Gear قابل نصب است. این نرم‌افزار را همچنین می‌توان بر روی لباس فناوری‌های پوشیدنی که بر روی لباس ورزشکاران نصب می‌شود، مورد استفاده قرار داد و از طریق آن عملکرد آن‌ها را ارزیابی کرد. این نرم‌افزار قادر است داده‌های به دست آمده را وارد پایگاه پردازش ابری (Hana) کند و با سرعت آن‌ها را با داده‌ها و اطلاعات مربوط به دیگر ورزشکاران مقایسه کند.
 
بر اساس این گزارش، شرکت اریکسون قرار است دسترسی شرکت SAP را به مشتریان هدف خود نزدیک‌تر کند. این شرکت سوئدی که متخصص شبکه‌های همراه است به SAP کمک خواهد کرد خدمات مدیریت ابزارهای همراه را در موقعیت‌های مختلف به بهترین نحو ممکن انجام دهد. ارسال و نصب یک نرم‌افزار همراه بر روی ابزاری که کاربر آن را در داخل یک قطار سریع‌السیر و در داخل یک تونل مورد استفاده قرار می‌دهد با نصب نرم‌افزار بر روی ابزارهایی که سیگنال‌های قوی‌تری دریافت می‌کند، با هم برابر نیست. شرکت اریکسون می‌تواند به کمک فناوری‌ها و تخصص خود در این زمینه عملکرد نرم‌افزارهای همراه در موقعیت‌های مختلف را ارتقاءدهد.

​​