تلفن همراه

iOS8 نیامده آپیدت شد!

منبع: تسنیم
سیستم عامل جدید آیفون کمتر از یک هفته است که رونمایی شده اما ظاهرا مشکلات بسیاری دارد که اپل را به فکر آپدیت فوری انداخته است.
 
 
بروز تصادم‌ در خط فرمان برخی برنامه‌های IOS8 و اختلال در برقراری برخی سرویس‌ها نظیر وای‌فای، موجب شد تا اپل بعد از ارائه آخرین سیستم عامل خود به فکر چاره برای رفع این مشکلات بیفتد.
مرکز مَک‌رامرز در گزارشی جدید گفته است که آپدیت IOS8.0.1 برای آخرین سیستم عامل آیفون، مشکلاتی چون انتقال تماس در برنامه تصویری ایمیل‌های صوتی، نصب پروفایل‌های VPN، اجرا نشدن برخی ویدئوها در سافاری، ظاهر نشدن کیبورد در هنگام ورود کدهای شناسایی در آی‌کلاد و برخی مشکلات دیگر را برطرف می‌کند.
با توجه به اینکه هفته گذشته سیستم عامل IOS8 در اختیار کاربران آیفون قرار گرفت اما زمان زیادی برای پی بردن به این مشکلات نیاز نبود؛ کاربران بسیاری درباره خرابی اتصال وای‌فای، خالی شدن سریع باتری و عملکرد ضعیف سافاری در فروم‌های پشتیبانی اپل به اظهار نظر درباره این مشکلات پرداختند.
ظاهرا اپل پیش از در دسترس قرار دادن IOS8 به فکر آپدیت IOS8.0.1 بوده و برای تست در اختیار برخی شرکای آن در اپراتورهای ارتباطی قرار گرفته است.
هنوز زمان مشخص ارائه این آپدیت معلوم نیست.
سال گذشته و چن روز بعد از ارائه IOS7، اپل آپدیت IOS7.0.1 را در جهت رفع برخی مشکلات نظیر عدم شناسایی اثر انگشت در آیفون 5S منتشر کرد.
آپدیت IOS7.0.2 هم برای رفع مشکل قفل نمایشگر بعد از آن ارائه شد.

​​