تلفن همراه

با این گجت ها راحت سفر کنید

منبع: MehrNews
طبیعت پاییزی شهرستان سنندج‎
در سال ۲۰۱۸ گجت های جالبی برای علاقمندان به سفر ساخته شده اند. از دستگاهی شبیه نی که آب را تصفیه می کند تا یک زنگ در سفری و گاوصندوق همراه که همه این ها سفر را تسهیل می کنند.هر سال با آمدن فصل بهار، وسوسه سفر بسیاری از افراد را به خود می خواند. این درحالی است که در قرن بیست و یکم حمل بار و بنه انبوه یک مشکل به حساب می آید. مسافران و جهانگردان همه به دنبال راه هایی هستند تا علاوه برکاهش بار خود، بتوانند راحتی بیشتری برای خود فراهم کنند، مسیرشان را سریعتر بیابند یا حتی بهداشت را بهتر رعایت کنند و به محیط زیست کمتر آسیب برسانند.

در همین راستا برخی از گجت های سفری جالب ۲۰۱۸ را در زیر می خوانید:

بالش ارگونومیک سفری

این بالش سفری با طراحی هوشمندانه قابل شستشو است و اجازه نمی دهد هنگام خواب سر کاربر  به سمت جلو خم شود. این بالش برای والدینی که با فرزندانشان سفر می کنند نیز مناسب است. همچنین می توان از آن در هواپیما، اتوبوس، قطار، خودرو، هنگام کمپ زدن، نشستن روی ویلچر یا حتی هنگام تماشای تلویزیون استفاده کرد.

بطری آب همراه جعبه قرص مخصوص

این بطری آب راه حلی ایده آل برای افرادی است که باید روزانه دارو مصرف کنند. می توان دوز دارویی هر یک از روزهای هفته را به تفکیک در آن قرار داد. جالب آنکه بخش نگهدارنده دارو را می توان جدا کرد. از درب این بطری با گنجایش ۶۰۰ میلی لیتر می توان به عنوان فنجان استفاده کرد.

آمپلی فایر مغناطیسی

اگر آیپد تنها منبع سرگرمی در جاده باشد، می توانید با استفاده از این آمپلی فایر به نحوه بهتری از دستگاه استفاده کنید. این افزودنی که کیفیت صوت گجت را بهبود می دهد برای آیپد ۲تا ۴ قابل استفاده است.   بخش آهنربایی کوچک این گجت را به دستگاه می چسباند تا امواج صوت به سمت کاربر خم شوند.

روتر بی سیم با حافظه ذخیره یو اس بی

با کمک این دستگاه می توانید هر شبکه اینترنت کابلی را به شبکه وای فای تبدیل و از آن استفاده کنید. علاوه برآن می توانید ویدئو، عکس و موسیقی را به دستگاه های دیگری که به اینترنت متصل هستند، منتقل کنید. همچنین کاربر می تواند با کمک یک فلش یو اس بی یا هارددرایو از محتوای فضای ذخیره دستگاه های موبایل خود بک آپ بگیرد.

زنگ در سفری

کافی است این گجت را به در یا پنجره اتاق هتل آویزان کنید و با خیال راحت بخوابید. این دستگاه همچنین دارای یک چراغ قوه ال ای دی است.

ترازوی دیجیتال برای چمدان ها

با کمک این گجت دیگر نگران اضافه بار در فرودگاه ها نخواهید بود. ترازوی کوچک و جمع و جور می تواند تا ۵۰ کیلوگرم بار را وزن کند. جالب آنکه این دستگاه به باتری نیاز ندارد.

گاوصندوق همراه

مسافران می توانند اشیای قیمتی خود مانند لپ تاپ را در این گاوصندوق همراه قرار دهند و در آن را ببندند. در مرحله بعد کافی است گاو صندوق را به قدرتمندترین ستون  یا وسیله در اتاق مانند لوله سینک یا یک مبلمان بزرگ و سنگین قفل بزنید. به این ترتیب مجبور نخواهید بود مایملک ارزشمند خود را همه همراهتان ببرید.

کمربند پول!

در شهرهای بزرگ مسافران باید همیشه مراقب جیب برها و کیف قاپ ها باشند. با کمک این کمربند فرد دیگر نگران پول های خود نخواهند بود. این روشی ارزان قیمت برای ایمن نگه داشتن پول و اسناد است.

بند رخت سفری

با کمک این وسیله ساده لازم نیست لباسهایتان را روی صندلی ها خشک کنید. طول این بند رخت به ۲.۵ متر می رسد و می توان آن را با کمک قلاب فلزی به مبلمان یا دیوار آویخت.

با این فیلتر همه جا آب پاک بنوشید

این نی حجیم در حقیقت یک فیلتر آب است که می تواند بدون استفاده از مواد شیمیایی ۳ هزار لیتر آب آشامیدنی تصفیه کند. این فیلتر ۹۹ درصد باکتری های موجود در آب مانند ای کولای، وبا و سالمونلا را از بین می برد.

مرطوب کننده هوای مینیاتوری

این دستگاه کوچک می تواند یک بطری آب را به تانک تولید کننده رطوبت تبدیل کند. این گجت که سروصدای کمی دارد هوایی پاک و مرطوب را به سرعت زیاد تولید می کند. این دستگاه کوچک و سبک وزن برای استفاده در چادر، اتاق هتل و حتی هنگام پرواز در هواپیما مناسب است. دستگاه تهویه با۳ باتری برقی کار می کند.


​​