تلفن همراه

گوگل تبلت‌های اندرویدی را کنار گذاشت

منبع: آی‌تی‌ایران
گوگل در چند سال اخیر تمام تلاشش را کرده که وانمود کند تبلت‌های اندرویدی اصلا وجود خارجی ندارند و چهارشنبه هفته گذشته به این فیلم بازی کردن برای همیشه پایان داد، البته با «حذف کامل بخش تبلت از وب‌سایت اندروید!» گوگل در آپدیت جدید وب‌سایت اندروید تب «تبلت‌ها» را به‌طور کامل از منوی اصلی بالای وب‌سایت حذف کرده و از این بعد با ورود به وب‌سایت اندروید می‌توانید همه چیز را راجع به سیستم‌عامل اندروید روی گوشی‌ها، پوشیدنی‌ها، تلویزیون‌ها و دیگر سیستم‌ها یاد بگیرید، همه چیز به جز تبلت‌ها.
بله درست متوجه شدید، بدرود تبلت‌های اندرویدی! تا همین هفته قبل با ورود به بخش تبلت‌ها در این وب‌سایت می‌توانستید اطلاعات کاملی راجع به تبلت‌های جدید و جذاب اندرویدی مانند گلکسی تب اس۲ کسب کنید. باور کنید بخش تبلت‌ها قبل از اینکه گوگل آن را حذف کند بازدید روزانه قابل توجهی داشت. اما حالا با تایپ URL مربوط به بخش تبلت‌های وب‌سایت اندروید، سریعا به صفحه اصلی وب‌سایت اندروید هدایت می‌شوید، به همین سادگی به همین راحتی.
در گذشته مطالب زیادی راجع به بی‌اهمیتی و بی‌میلی گوگل نسبت به تبلت‌های اندرویدی منتشر شده بود و این اقدام جدید گوگل نشان می‌دهد این مطالب بیراه نگفته‌اند. شرط می‌بندیم گوگل در قدم بعدی تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل کروم با اپلیکیشن‌ها اندرویدی را از صفحه روزگار محو می‌کند. حال با توجه به رابطه بدبین گوگل و تبلت‌های اندرویدی تصور اینکه چگونه شرکت‌هایی مانند سامسونگ و ایسوس همچنان می‌خواهند تبلت اندرویدی جدید تولید کنند، کمی سخت است.
 

​​