تلفن همراه

نصب سایت 3G در سدهای دز، کرخه، کارون3 و مسجد سلیمان

 
سایت های پرسرعت نسل ۳ سدهای دز، کرخه، کارون سه و مسجدسلیمان تجهیز و راه اندازی شدند. 
 
به گزارش ایلنا از خوزستان، درپی افزایش کم سابقه آورد سدهای کرخه و دز و در بازدید جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سد اندیمشک و با پیشنهاد مدیر مخابرات منطقه خوزستان و اخذ موافقت از وزیر ارتباطات، سایت های 3G همراه اول در منطقه سدهای دز، کرخه، کارون ۳ و مسجدسلیمان توسط تیم های فنی و عملیاتی ارتباطات سیار منطقه خوزستان دربازه زمانی مقرر، تجهیز و راه اندازی شدند.
 
گفتنی است، در سیل اخیر، به منظور بازدید مستمر مسئولین و مقامات کشوری و استانی به ویژه اصحاب رسانه برای تبادل اطلاعات، تجهیز وراه اندازی سایت های پرسرعت همراه اول سدهای خوزستان ضروری و مورد نیاز است.
 
از سوی دیگر،  ۳۰ روستای شهرستان اندیکا تحت پوشش شبکه ارتباطی همراه اول قرار گرفتند.
 
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، به همت و تلاش تیم های فنی و عملیاتی حوزه ارتباطات سیار منطقه، سایت های GSM روستایی صالح ابراهیم و خر زهره شهرستان اندیکا به سایت پرسرعت همراه اول تجهیز و ارتقاء یافتند.
 
با تجهیز و راه اندازی این سایتها، ۳۰ روستای شهرستان اندیکا زیر پوشش شبکه همراه اول قرار گرفتند و اختلال ارتباطی روستاها مرتفع گردید.
 
با راه اندازی این شبکه، مردم شریف این روستاها می توانند با استفاده از شبکه ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه اول، از خدمات دولت الکترونیک بهره مند شوند.

​​