تلفن همراه

گوش سپردن به موسیقی با بطری آب

منبع: ایران آنلاین
در هنگام نوشیدن آب در بطری Aquio، موسیقی دلخواه خود را نیز گوش کنید.
 
بطری آب Aquio دارای یک اسپیکر قابل شارژ بی‌سیم است که از طریق بلوتوث به تلفن همراه کاربران متصل شده و موسیقی دلخواه را پخش می‌کند.
این بطری هوشمند در ابعاد 3 × 11.4 × 3  و با وزنی کمتر از یک کیلو طراحی شده و دارای عایق حرارتی بسیار پیشرفته‌ای است تا نوشیدنی کاربران را تا 24 ساعت خنک و تا 14ساعت گرم نگه دارد. در بخش زیرین این بطری یک اسپیکر هوشمند جداشدنی تعبیه شده است که با اتصال به تلفن همراه یا لپ تاپ کاربران موسیقی دلخواه را با کیفیتی خوب پخش می‌کند.
اسپیکر همچنین دارای یک میکروفن است تا کاربران به کمک آن به تماس‌های تلفنی خود در هنگام استفاده از آن پاسخ دهند. این بطری از دو لایه عایق فولادی ساخته شده است تا نوشیدنی‌ها را در وضعیت‌های مختلف گرم یا سرد نگه دارد.
این فناوری ضد آب طراحی شده است تا کاربران با خیال راحت آن را به ساحل دریا برده و از شنیدن موسیقی همراه با نوشیدنی دلخواه لذت ببرند. اسپیکر این بطری با هر بار شارژ شدن 6 ساعت عمر مفید داشته و در صورت کم شدن باتری هشدار می‌دهد. این بطری ظرفیت محدودی برای حفظ آب یا هر نوشیدنی دیگری داشته و در هنگام جدا شدن از اسپیکر، حجم اندک آن مشهودتر می‌شود. بطری آب هوشمند Aquio در حال حاضر در وب سایت‌های عمومی با قیمتی برابر 60 دلار امریکا به فروش می‌رسد.
 

​​