تیم «رپیدایکس» برنده اینوتکس پیچ ۲۰۲۱ شد

 
فینال مسابقه استارتاپی اینوتکس پیچ ۲۰۲۱ با حضور ۱۲ تیم از سراسر کشور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ برگزار شد و تیم‌های رپیدایکس، اکتیوا و نمالاین به عنوان تیم‌های اول تا سوم برگزیده شدند.
 
به گزارش روابط عمومی اینوتکس، رقابت اینوتکس پیچ ۲۰۲۱ که در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ برگزار می‌شود، استارت‌آپ‌هایی از شهرهای تهران، کرمان، قزوین، بوشهر،تبریز و همدان به رقابت پرداختند که از هراستان دو تیم انتخاب شد. به این ترتیب ۱۲ تیم به فینال اینوتکس پیچ راه یافتند.
 
تیم‌های راه یافته به فینال شامل «فرانو»، «توسعه و خدمات مشاوره دریا»،«رایان پلیمر آرتا»، «هیچ هاپ»، «رپید ایکس»، «اکتیوا»، «زیست فناوری آوین»، «ایمن نانو فام»، «ماهان گستر کنعان»،« زیست فناور گستر روناک»، «آچارچک»و «نمالاین» هستند.
 
درنهایت استارت‌آپ «رپید ایکس» مقام اول اینوتکس پیچ ۲۰ میلیون تومان، «اکتیوا» مقام دوم، ۱۵میلیون تومان و «نمالاین» مقام سوم، ۱۰ میلیون تومان را کسب کردند.
 
اینوتکس بتل، از دیگر رقابت‌های این دور از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که ۶ تیم‌ منتخب در اینوتکس پیچ باهم به صورت دو به دو به رقابت می‌پردازند، مقابل هم پرسش و پاسخ می‌کنند ودر نهایت یک تیم به عنوان برنده انتخاب می‌شود. در این بخش هم تیم «نانوفام» برنده اول اینوتکس بتل شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/124445/

Code: 124445