مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی اجرای پروژه نجما را موجب توسعه کسب‌وکار هوشمند و افزایش رضایت مشتریان می‌داند

مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در آئین افتتاح عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری (نجما) در استان خراسان رضوی، ضمن اشاره به پروژه نجما به عنوان یک حرکت جهادی در سطح کشور اظهار داشت: کاهش هزینه ها، ایجاد بستر کسب و کار هوشمند و افزایش رضایتمندی مشترکان ازجمله مزیت های اجرای پروژه نجمااست
 
 
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران مهندس اروجی اجرای طرح نجما را هم راستا با شاخص توسعه فاوا (IDI) سازمان ملل دانست و گفت: در صدد هستیم تا سهم ۵ واحدی اقتصاد دیجیتال از اقتصاد کل را به ۱۰ واحد افزایش دهیم.
 
وی با اشاره به جایگاه استراتژیک استان به علت هم جواری با دو کشور افغانستان و ترکمنستان و همچنین زائرپذیری بالا به علت وجود حرم مطهر آقا علی بن موسی الرضا (علیه السلام) بیان داشت: مخابرات منطقه خراسان رضوی تمامی همت خود را در جهت ارائه خدمات مخابراتی به بهترین نحو ممکن به زائر و مجاور دارد که رومینگ ۵۰ اپراتور جهان، برقراری شبکه نسل جدید NGN در کل استان، برقراری شبکه IMS در استان، ارائه سرویس به چهار استان، وجود ۵ مرکز موبایل و ۲۰۱۶ سایت همراه او و ….. همگی تاکید بر این همت دارند.
 
مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی، با اشاره به اجرای فاز اول این پروژه در استان بیان کرد: در فاز اول، ۱۳ شهرستان استان با پوشش ۴۴۸ هزار مشترک و اجرای ۳۲۵ کیلومتر فیبر با سرمایه گذاری قریب به ۹۲۰ میلیارد ریال به انجام خواهد رسید.
در پایان مراسم به یمن میلاد با سعادت حضرت معصومه (علیها سلام) و حضرت رضا (علیه السلام) تفاهم نامه این پروژه عظیم در سه شهرستان مشهد، کاشمر و سبزوار امضا شد. و مهندس اروجی از تمامی دست اندکاران از جمله: استانداران، نمایندگان، شهرداری ها، دستگاه های اجرایی که شرکت مخابرات را در راه اجرای پروژه یاری رساندند، تقدیر و تشکر نمود.

URL: https://www.ictna.ir/id/145507/

Code: 145507