درباره ایستنا

درباره ایستنا

ایستنا (www.ICTna.ir) یک وبسایت خبری-تحلیلی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) می باشد که از پاییز ۸۳ شروع بکار کرده است، ایستنا بوسیله عده ای از خبرنگاران، روزنامه نگاران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و به روز رسانی میشود.

مخاطبین ایستنا را طیف وسیعی از مدیران، متخصصین، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل میدهند.

ایستنا همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و اطلاع رسانی بوسیله بسترهای نوین ارتباطی توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است. اطلاع رسانی بوسیله SMS، فکس، ایمیل و همچنین عرضه نسخه موبایل (wap) برای مشترکین GPRS از جمله خدمات ارزش افزوده میباشند که ایستنا تاکنون عرضه نموده است.

ایستنا بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های ICT ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

ایستنا به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

ایستنا یک پایگاه اطلاع رسانی ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت میکند.
 

عنوان نام نشانی پست الکترونیک
خبرنگار فاطمه ملکی Fatemeh [AT] ICTna.ir
خبرنگار آرش کریم بیگی Arash [AT] ICTna.ir
خبرنگار الهام مالکی Elham [AT] ICTna.ir
خبرنگار احسان قاسمی Ehsun [AT] ICTna.ir
مترجم میثم لطفی Meytham [AT] ICTna.ir
مترجم مریم خلیلی Maryam [AT] ICTna.ir

 


about ICTna :

ICTna (abbreviation of Information and Communication News Agency) is the oldest Persian/Farsi communication technology online media in Iran and other Persian language counters. It has started since October 2004. ICTna news is published by a group of Iranian ICT journalists and specialists.

Managers, specialists, experts, activists and interested people are ICTna audiences.

ICTna's contents are published fully in Farsi.

Email Name Tittle
Fatemeh [AT] ICTna.ir
Fatemeh Maleki Journalist
Arash [AT] ICTna.ir
Arash Karimbeigidarian Journalist
Elham [AT] ICTna.ir
Elham Maleki
Journalist
Ehsun [AT] ICTna.ir
Ehsun Ghasemi
Journalist
Meytham [AT] ICTna.ir
Meytham Lotfi Translator
Maryam [AT] ICTna.ir
Maryam Khalili
Translator

 

 


​​