تلفن همراه

مدیرعامل اپل بخاطر نقشه اپل عذرخواهی کرد

منبع: آزمایشی

 

در حالی که پس از عرضه بروز رسانی سیستم‌عامل iOS 6 برای کاربران تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اپل، مشتریان این شرکت از کیفیت پایین برنامه نقشه اپل شکایت می‌کردند، نهایتا مدیرعامل این شرکت با انتشار نامه‌ای صادقانه از کلیه کاربران برای این موضوع عذرخواهی کرد.

به گزارش وبلاگینا از اپل تیم کوک در نامه‌ای که در سایت اپل منتشر شده است، از اینکه شرکتش نتوانسته تجربه کاربری مناسب را در اختیار کاربران iOS 6 قرار دهد از آن‌ها معذرت خواست. او بیان کرده اپل از رخ دادن چنین اتفاقی بسیار متاسف است و در تلاش است تا نسخه بهتری از نقشه خود را تهیه نماید.

از طرفی مدیرعامل اپل به کاربرانش پیشنهاد داده تا زمانی که آن‌ها در تلاش برای تهیه نسخه کامل‌تری از نقشه خود هستند، به استفاده از نقشه شرکت‌های گوگل، نوکیا و اپلیکیشن‌های مرتبط Bing، MapQuest یا Waze روی بیاورند.

کوک نامه خود را به این‌صورت به پایان می‌رساند:

"هر کاری که ما در اپل انجام می‌دهیم با هدف این است که محصولات‌مان، بهترین در جهان باشند. ما می‌دانیم که شما همین را از ما انتظار دارید و تا زمانی که برنامه Maps به این استاندارد بالا برسد، بدون وقفه کار خواهیم کرد."

به احتمال زیاد این عکس‌العمل به‌دلیل بازخوردهای منفی کاربران سراسر جهان نسبت به ایرادات موجود در نقشه تازه معرفی شده اپل صورت گرفته است. این شرکت با حذف همزمان اپلیکیشن نقشه گوگل و جایگزینی آن با نقشه خود، موجب دلسردی طیف عظیمی از مشتریان خود شده بود.


​​