گوشی

گوشي‌هايي که از خوزستان سرازير مي‌شوند

 

چهارمين توليدکننده داخلي موبايل، گوشي‌هاي خود را به صورت گسترده وارد بازار کرد تا به اين ترتيب رقابت ميان برندهاي ارزان قيمت ايراني بيشتر از گذشته شود.
به گزارش عصرارتباط،  با افزايش موج توليد گوشي و تبلت ايراني که امسال بدون شک به نقطه اوج خود نزديک مي‌شود،چهارمين توليدکننده موبايل قصد دارد حضور خود را در اين بخش از بازار افزايش دهد.

اقتصاد پویای میهن که مانند دو برند جي‌ال‌ايکس و ديمو از خطه خوزستان برخاسته ،تاکنون دو مدل گوشي خود موسوم به تاريانا را وارد بازار تهران و شهرستان‌ها کرده  است  و تلاش مي‌کند تا به گردونه رقابت سه برند قديم‌تر اين بازار وارد شود.

هم اکنون ارتباطات ايرانيان اروند با برند "ديمو"، خدمات طلايي عماد با برند "هيونداي"، ارتباط همراه گویا اروند تحت برند "جي‌ال‌ايکس"  در بازار گوشي‌هاي داخلي حضور دارند و اين درحالي است که سهم خريد گوشي‌هاي ايراني در مقايسه با برندهاي پرطرفدار بسيار ناچيز است.

با اين وجود گرچه  هنوز استقبال از موبايل‌هاي ايراني به اندازه برندهاي پرطرفدار خارجي نشده است، اما به هر صورت توليدکنندگان داخلي اميدوارند تا در شرايط اقتصادي فعلي بتوانند با تکيه بر قيمت پايين اين محصولات طيف جديدي از مصرف‌کنندگان را براي خريد ترغيب کنند.


​​