تلفن همراه

ششمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال با حضور و حمایت ایرانسل آغاز به کار کرد

 

ششمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی حوزه دیجیتال در کشور با حضور و حمایت ایرانسل به عنوان تنها اپراتور حامی این جشنواره به صورت رسمی افتتاح شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ظهر دیروز و با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال در با برپایی ۴۰۰ غرفه در ۱۰ بخش جشنواره ای و نمایشگاهی در مصلی تهران آغاز به کار کرد.
ایرانسل نیز به عنوان تنها اپراتورحامی این جشنواره به معرفی و ارائه خدمات متنوعی از جمله پیشخوان ایرانسل، ویترین و پیشواز ایرانسل، اینترنتEDGE ، GPRS ایرانسل و همچنین وایمکس ایرانسل پرداخته و تامین اینترنت کل نمایشگاه را نیز بر عهده گرفته است.
شرکت‌کنندگان در این جشنواره در بخش‌های مختلفی از جمله پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های برخط، نرم‌افزارهای رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای، هنرهای دیجیتال، بین‌الملل، مراکز فرهنگی دیجیتال، تولیدات رسانه‌های دیجیتال دانش‌آموزی، پژوهش و ایده‌های رسانه‌های دیجیتال و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به رقابت خواهند پرداخت.
در بخش نمایشگاهی نیز عرضه‌کنندگان محصولات و خدمات دیجیتال در۱۰ بخش رسانه‌های بر خط اینترنتی، نشر دیجیتال، نرم‌افزارهای تلفن همراه، فناوری و هنرهای دیجیتال، دانش دیجیتال، فرصت‌ها و تهدیدها و مسابقات و سرگرمی‌ها به نمایش آخرین دستاوردهای خود می‌پردازند.
برگزارکنندگان این جشنواره به برگزیدگان هر بخش نشان عالی سرآمد، نشان زرین سرآمد، نشان بلورین سرآمد، نشان سیمین سرآمد، نشان برتر سرآمد و لوح تقدیر سرآمد اعطا خواهند کرد و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که امسال ۲ میلیون نفر از این نمایشگاه دیدن کنند.
همچنین در ایام برگزاری این نمایشگاه بزرگترین دیوار و فرش هوشمند و همچنین شبیه‌ساز سر انسان برای نخستین بار رونمایی می‌شود.


​​