تلفن همراه

ايرانسل هيچ وجهي براي تحويل هدايا مطالبه نمي کند/اسامی برندگان فقط از طریق وبسایت و آگهی های رسمی ایرانسل اعلام میشود

 

مدیرکل امور مشتریان ایرانسل گفت: اسامی برندگان مسابقات و قرعه کشی های ایرانسل، تنها از طریق وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir آگهی ها، اطلاعیه ها و اخبار مندرج در رسانه های کثیرالانتشار اعلام می شود.

مقدم در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: هر روش دیگری برای اطلاع رسانی در این خصوص از جمله تماس های تلفنی با شماره ای غیر از 09351000000 از سوی ایرانسل نیست و از مشترکان می خواهیم که به این تماس ها اعتنا نکنند.
وی گفت: ایرانسل، هرگز برای تحویل هدایای خود به برندگان، از طریق واریز وجه نقد و یا ارسال رمز کارت شارژ، وجهی را مطالبه نمی کند و تحویل این هدایا هزینه جانبی برای برنده ندارد.
مقدم افزود: فرآیند ثبت نام سیم کارت های ایرانسل اعم از دائمی و اعتباری و پیام رسان نیز تنها به صورت حضوری صورت می گیرد و این شرکت هیچ گونه طرحی برای فروش و یا حتی تبلیغ و بازاریابی تلفنی ندارد.
مدیرکل امور مشتریان ایرانسل افزود: متقاضیان سیم کارت های ایرانسل باید به هنگام خرید، فرم ثبت نام را تکمیل کنند و پس از آن یک نسخه از فرم تکمیلی به عنوان سند سیم کارت در اختیار آنان قرار می گیرد.
مقدم گفت: مشترکان در صورتیکه با هرگونه ابهام و سئوالی در این خصوص مواجه شوند می توانند با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی ایرانسل به شماره 700 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377000000 برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند.
مقدم افزود: مشترکان می توانند در صورت داشتن شکایت می توانند به مراجع قضایی مراجعه کنند و ایرانسل نیز برای تسریع و پیگیری این موضوع، همکاری لازم را با مشترکان و دستگاه قضایی خواهد کرد.


​​