تلفن همراه

مروری بر بسته های EDGE ایرانسل

 

اپراتور دوم تلفن همراه ارائه سرویس "نسل پیشرفته GPRS با سرعت دو برابر" را بسته‌های تخفیفی EDGE اعلام کرده است.
 
به گزارش ایسنا ، شرکت ایرانسل به تازگی در جشنواره پاییز ۹۱ اعلام کرده است که مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه (GPRS) استفاده کنند.
 
این شرکت در سایت خود نیز با اعلام تعرفه‌های سرویس مذکور آورده است: با ۵۰,۰۰۰ ریال شارژ سیم کارت، از ۲۰۰ مگابایت GPRS به مدت یک ماه برخوردار شوید و همچنین در جدولی بسته‌ها به مدت 1، 7 و 30 روزه با حجم استفاده تعیین شده اعلام شده است.
 
بسته‌های GPRS ایرانسل دارای تاریخ انقضا و میزان مصرف معین بوده و مشترکان طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانند از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوند. در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل وجود دارد.
 
این شرکت بیان کرده است که مهلت تمدید این سرویس وجود دارد و اگرمشترکان قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهند، باقی مانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت‌های باقیمانده) را می‌توانند در دوره جدید مصرف کنند. همچنین حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۹۰ روز است.
 
مشترکان می‌توانند برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS کدهای دستوری مندرج در جدول تعیین شده در سایت را شماره گیری کنند. در این سرویس اشاره شده است: با این پیشنهاد تشویقی، مشترکین اعتباری می توانند با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد #رمز شارژ *145* ویژه شارژ حساب GPRS، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

​​