تلفن همراه

فون واژه سرویس جدید مخابرات در نمایشگاه تلکام

 

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران از معرفی سرویس فون واژه در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام خبر داد و گفت: سرویس نوین فون واژه، این امکان را به مشترکین می دهد تا به جای اعلام شماره تلفن از واژه ها استفاده کنند.
 
"حجت الله فرزین" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ستاد خبری گروه مخابرات ایران ، افزود:شرکت مخابرات استان تهران ،پروژه واگذاری کدهای خدماتی فون واژه را با شعار «نام شما، شماره تلفن شماست» افتتاح خواهد کرد.
 
وی افزود: به منظور خدمت رسانی بیشتر به مشترکان تلفن ثابت، شرکت مخابرات استان تهران، اقدام به ارائه سرویس جدیدی با نام فون واژه نموده است.
فرزین با بیان اینکه ،استفاده از خدمات فون واژه ، فرد را بی نیاز از حفظ شماره تلفن ها نموده و موجب آسان سازی در ارتباطات می شود، اظهار داشت: این طرح برای شماره های 4، 5 و 8 رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه یک شماره تلفن و برای هر شماره تلفن، یک یا چندین کلمه تعریف می شود.
 
وی افزود:با توجه به اهمیت اصل مشتری مداری در دنیای امروزی اینگونه شماره ها دسترسی مشترکین و متقاضیان را به شرکت های مورد نظر آسان می نماید. چرا که متقاضیان بدون نیاز به حفظ شماره تلفن با تایپ کلمه مورد نظر خود نظیر taxi, bime, bank, ... با موسسه یا شرکت مورد نظر ارتباط برقرار کرده و ازخدمات مورد نظر استفاده می نمایند.

​​