تلفن همراه

هزار لبخند به خودروی ۲۵میلیونی و مسکن ۱۰۰میلیونی تومانی همراه اول!

 

در راستای اقدامات مختلف اپراتورهای تلفن همراه در جهت جذب مشترک و کسب درآمد بیشتر چندی است که همراه اول با ارسال پیامکی به مشترکانش آن‌ها را برای حضور در قرعه‌کشی این اپراتور دعوت کرده و این بار برای جایزه به کمک هزینه خرید خودروی 250 میلیون ریالی و خرید مسکن یک میلیارد ریالی متوسل شده است!
 
به گزارش ایسنا، این پیامک در راستای طرح هزاران لبخند همراه اول ارسال شده و کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند جهت اطلاع از امتیاز کسب شده یک پیامک بدون متن به 8083 ارسال و در این طرح شرکت کنند.
 
قرعه کشی به صورت فصلی و در دو سطح معمولی و عالی انجام می شود و حداقل امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی سطح معمولی 120 امتیاز و سطح عالی 200 امتیاز است و کلیه مشترکین می‌توانند از تاریخ یکم مهرماه 91 تا 31 خرداد 92 در قرعه کشی طرح هزاران لبخند2 شرکت کنند.
 
اما ماجرا چیست؟
 
هر مشترک هرچقدر بیشتر صحبت کند بیش‌تر امتیاز میگیرد و در نتیجه بیشتر شانس دارد تا مشمول این جوایز شود! هر 20،000 ریال کارکرد مشترک پس از کسر تخفیفات (برای سیم‌کارت دائمی) و 20،000 ریال اعمال شارژ (برای سیم‌کارتهای اعتباری): 10 امتیازخواهد بود البته موارد دیگری هم آورنده امتیاز هستند مثل فعالسازی سیم‌کارت اعتباری: 50 امتیاز، فعالسازی سیم‌کارت دائمی: 500 امتیاز.
 
ظاهرا یک شماره تلفن می‌تواند در چندین قرعه کشی شرکت کند و جوایز صرفاً به مالک قانونی سیم کارت در زمان استخراج اطلاعات ارائه خواهد شد. امتیاز قرعه کشی‌ها از اولین روز فصل تا آخرین روز فصل محاسبه می‌شود. باقی مانده مبلغ استفاده مشترک جهت دریافت امتیاز به دوره بعدی انتقال نمی‌ یابد. نکته قابل توجه اینکه برندگان سیم کارتهای دائمی باید قبل از دریافت جایزه، نسبت به تسویه حساب بدهی خود اقدام کنند.

3 دیدگاه

 • زینب

  زینب

  سلام سوال ما اینه که پس نتیجه طرح هزاران لبخندزمستانی چی شد؟اصلا قرعه کشی کردین یا سرکاری بود؟ پاسخ
 • مهدی جون

  مهدی جون

  چطوری از امتیاز خود اطلاع پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جانما جوااب بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پاسخ
 • zahra

  zahra

  امتیاز من درهمراه اول چقدر است؟ پاسخ

​​