تلفن همراه

Angry Birds سه ساله شد

 

روز سه‌شنبه بازی محبوب Angry Birds ساخت Rovio سه ساله شد و شرکت فنلاندی توسعه‌دهنده آن با عرضه نسخه جدید این محصول، اتفاق یاد شده را جشن گرفت.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نسخه جدید این بازی Angry Birds 3.0.0 نام دارد که در آن مراحل جدید و شخصیت‌های جدید معرفی می‌شوند تا کاربران بیش از پیش از بازی یاد شده لذت ببرند.
 
با همه این توضیحات باید توجه داشت که در طول سه سال گذشته چه اتفاقی برای این بازی رخ داده است. در دسامبر 2009 گوشی هوشمند آیفون تنها دو سال داشت، اندروید نخستین مراحل برای رقابت با آیفون را آغاز کرده بود و BlackBerry هنوز یکی از قطب‌های اصلی گوشی‌های هوشمند در دنیا محسوب می‌شد. در آن زمان هنوز هیچ کس نام شرکت فنلاندی Rovio را نشنیده بود. در همان زمان بود که این شرکت نخستین بازی رایانه‌ای خود به نام Angry Bird را ساخت تا به این شکل همه دنیا آن را بشناسند.
 
شرکت Rovio تا امروز هفت بازی رایانه‌ای برای انواع سیستم‌های عامل وارد بازار کرده است که این بازی‌ها در مجموع یک میلیارد بار بارگذاری شده‌اند. در سه‌شنبه هفته جاری بازی Angry Bird سه ساله شد و روند افزایش محبوبیت این بازی با همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند همراه بود. شرکت Rovio برای حفظ موقعیت خود در بازار جهانی هم‌اکنون نسخه جدیدی از این بازار را عرضه کرده است.
 
این شرکت روز سه‌شنبه در مراسمی که به مناسبت سومین سالگرد تولد محبوب‌ترین بازی‌اش گرفته شده بود توضیح داد که Angry Birds 3.0.0 را وارد بازار می‌کند که این بازی شامل 30 سطح می‌شود و یک پرنده صورتی به نام Stella شخصیت جدید آن است. پرنده Stella پیش از این تنها در Angry Birds Seasons حاضر شده بود. این شرکت همچنین توضیح داد که 15 شکل متفاوت به مناسبت تولد Angry Birds با این بازی جدید عرضه شده است.

​​