تلفن همراه

سرویس‌های ویژه شب‌ یلدای همراه اول معرفی شدند

 

سرویس‌های ارزش افزوده پیامکی ویژه شب یلدا ویژه مشترکین همراه اول معرفی شدند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مشترکین می‌توانند با ارسال عبارت yalda از طریق پیامک به شماره ویژه 7020 و فعال‌سازی بسته ویژه یلدای همراه اول، روزانه پنج محصول ویژه شب یلدا، از جمله فال حافظ، متن‌های آماده تبریک شب یلدا، داستانک‌های بهلول، تاریخچه و سمبل‌های یلدا و شعرهای ویِژه شب یلدا را دریافت کنند. 
 
براساس این گزارش، ارسال پیامک‌های درخواست اشتراک و قطع اشتراک این سرویس برای مشترک هزینه‌ای نخواهد داشت و کاملا رایگان است و مشترک تنها هزینه خدمات دریافت شده را پس از تحویل پرداخت می‌کند.
 
همچنین برای مشترکینی که مایل به دریافت کل این خدمات نیستند و مایلند فقط در سرویسی خاص عضو شوند، کلیدواژه‌های جداگانه اشتراک درنظر گرفته شده است.
 
بدین منظور مشترکین می‌توانند با ارسال کلیدواژه fal برای اشتراک سرویس فال حافظ، عبارت samimi برای دریافت متن های آماده پیام تبریک صمیمی،  عبارت payamak برای متن های آماده پیام تبریک رسمی، عبارت dastanak برای داستانک‌های بهلول، عبارت cheleh برای تاریخچه و سمبل‌های یلدا و عبارت taraneh برای شعرهای مخصوص شب یلدا به شماره 7020، به صورت جداگانه عضو هر یک از این سرویس‌ها شوند.
 
گفتنی است این پیامک‌ها از بیست و هفتم تا سی‌ام آذر ماه قابل دریافت هستند و مشترکین به ازای دریافت هر پیامک 50 تومان پرداخت می‌کنند.
 
اطلاعات بیشتر در این باره از طریق پایگاه اینترنتی پردیس به نشانی http://pardis.mobi قابل مشاهده است.

​​