باندپهن سیار

عرضه نیم‌بهای مودم‌ USB وایمکس ایرانسل به دانشگاهیان

 

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا 25 دیماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل بپیوندند، مشمول 50 درصد تخفیف ویژه مودم‌های‌ USB وایمکس ایرانسل می‌شوند.
 
به گزارش ایسنا، مدیر روابط عمومی ایرانسل با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاهیان علاقه‌مند به استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل می‌توانند با تکمیل ثبت نام خود تا 25 دیماه، از 50% تخفیف ویژه مودم‌های USB ایرانسل بهره‌مند شده و این مودم را با بهای تخفیفی تهیه کنند.
 
آرش کریم‌بیگی افزود: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به وب سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه و یا با مرکز تماس شبانه‌روزی وایمکس ایرانسل به شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و یا 09377070000 برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند.
 
به گفته او علاوه بر این، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها متقاضی استفاده از این سرویس هستند، می‌توانند با مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل و یا مراکز خدمات ایرانسل و ارائه کارت دانشجویی یا کارمندی معتبر ثبت نام خود را تکمیل کنند.
 
وی ادامه داد: متقاضیان باید عملیات پرداخت هزینه سرویس خود را حداکثر سه روز پس از ثبت‌نام‌شان تکمیل کنند تا از تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.
 
در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و ثبت‌نام‌های اضافی ملغی می‌شود.

​​