تلفن همراه

حضور رایتل در همایش ارتقای توان داخلی با رویکرد رفع موانع تولید در شرایط تحریم

 

رایتل در چهارمین همایش ارتقای توان داخلی با رویکرد رفع موانع تولید در شرایط تحریم مشارکت خواهد کرد.
 
به گزارش روابط عمومی رایتل، نخستین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در ایران در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در همایش ارتقای توان داخلی که با هدف ایجاد بستری برای مشارکت و اجرای پروژه‌های ملی از طریق درگیر نمودن ارگان‌ها و سازمان‌های پیشرو در مقوله ساخت داخل با سایر دستگاه‌ها و نهادها برگزار می‌شود، مشارکت و همکاری خواهد داشت.
 
از دیگر اهداف ذکر شده این همایش می‌توان به کمی سازی و کیفی سازی شاخص‌های ساخت کشور، ارزیابی توان مهندسی و پیمانکاری مجریان پروژه‌های کلان کشور، بررسی راهکار‌های ارتقای سهم تولید داخلی در صنایع اصلی کشور اشاره کرد.
 
این در حالی است که یکی از اتفاقات مهم برای اپراتور سوم تلفن همراه در سال جاری، نصب، راه‌اندازی و اجرای شبکه توسط پیمانکاران ایرانی از اردیهشت‌ماه سال جاری بوده و مجموعه فعالیت‌های اجرایی این اپراتور از پیمانکاران خارجی به پیمانکاران داخلی محول شده است.
در حال حاضر 80 پیمانکار داخلی در حال همکاری با رایتل هستند و تقریبا تمام سازه‌های مورد نیاز این اپراتور در داخل تولید می‌شود.
 
این همایش از سوی مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف در روزهای سوم و چهارم دی ماه و با حضور شرکت‌های مهم داخلی در  مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

​​