تلفن همراه

فروش اینترنتی انواع سیم‌کارت‌های ایرانسل

 

اپراتور دوم اعلام کرد امکان خرید سیم کارت‌های عادی، میکرو و نانو از طریق وب‌سایت این شرکت فراهم شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی ایرانسل، متقاضیان سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی http://irancell.ir ثبت‌نام خود را انجام و به صورت پستی سیم‌کارت تکی خود را دریافت کنند.
 
آن دسته از متقاضیان که از طریق وب‌سایت ایرانسل اقدام به خرید سیم کارت می‌کنند با نخستین شارژ سیم‌کارت خود می‌توانند از امکان ارسال رایگان 40 پیامک ایرانسلی با مهلت 7 روزه بهره‌مند شوند.
 
قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسلی که از طریق وب‌سایت این شرکت به فروش می‌رسند 100 هزار ریال بوده که 40 هزار ریال آن بابت حق‌الزحمه شرکت پست جهت تحویل سیم‌کارت در محل سکونت متقاضی، دریافت مدارک شناسایی و تکمیل ثبت‌نام وی می‌باشد. این دسته از سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل دارای 30 هزار ریال اعتبار اولیه می‌باشند.
 
میکروسیم‌های ایرانسل نیز از دیگر محصولاتی هستند که از طریق وب‌سایت ایرانسل و به صورت اینترنتی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
 
قیمت این دسته از سیم‌کارت‌های ایرانسل نیز همچون سیم‌کارت‌های اعتباری 100 هزار ریال بوده که به همراه 30 هزار ریال اعتبار اولیه دراختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
 
همچنین خرید اینترنتی نانو سیم‌های اعتباری ایرانسل برای متقاضیان 20 هزار تومان هزینه دربردارد که مشتمل بر 6 هزار تومان بهای سیم‌کارت، 10 هزار تومان اعتبار اولیه و 4 هزار تومان حق‌الزحمه پست برای تحویل سیم‌کارت دریافت مدارک و تکمیل ثبت‌نام مشترک می‌باشد.

۱ دیدگاه

  • غلامرضا

    غلامرضا

    جوایز بیشتری اختصاص دهید که شانس برنده شدن ما هم بیشتر بشه ما که آرزوی داشتن یه ماشین معمولی رو داریم. پاسخ

​​