تلفن همراه

رگولاتوری: رایتل از اوایل ۹۲در هرمزگان فعال می شود

 

سرپرست تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق افزود: ثبت نام و توزیع سیم کارتها از اوایل سال 92 آغاز می شود.
 
محسن قاسمی در گفتگو با مهر در مورد حضور اپراتور رایتل در هرمزگان افزود: کار نصب تجهیزات در شهر بندرعباس آغاز شده و در صورت اتمام تمامی مراحل نصب و راه اندازی از ابتدای سال 92 ثبت نام در شهر بندرعباس آغاز می شود.
 
وی عنوان کرد: تمامی مجوزهای لازم برای راه اندازی اپراتور رایتل در هرمزگان به خصوص شهر بندرعباس صادر شده و این اپراتور در کنار سایر اپراتورهای فعال در استان آغاز به کار خواهد کرد.
 
قاسمی با بیان اینکه در مرحله اول شهر بندرعباس تحت پوشش خدمات ارتباط این شرکت خواهد بود، اظهارداشت:  به ترتیب و با توجه به زیرساختهای ارتباطی سایر شهرستانها و بر حسب اولویت خدمات رایتل در شهرها و روستاهای هرمزگان به ارائه خدمات خواهد پرداخت.
 
سرپرست تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق با بیان اینکه دغدغه استاندار و مسئولان استانی فراهم شدن زیرساختهای ارتباطی است، عنوان کرد: این سازمان با همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات سعی می کند تا با تقویت و ایجاد زیرساختهای جدید وضعیت خطوط ارتباطات را بیشتر از گذشته تقویت کند.
 
پیش از این ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات استان هرمزگان از تبعیض در راه اندازی اپراتورهای تلفن همراه در استان و نحوه خدمات دهی و آنتن دهی همراه اول در هرمزگان گلایه و انتقاد داشت و خواستار تقویت زیرساختهای خطوط ارتباطاتی در شهرها، روستاها و جاده های اصلی و فرعی شد.

۱ دیدگاه

  • احمد

    احمد

    سلام,خسته نباشيد,ميخواستم بدونم اين رايتل آخرش به بندرعباس مياد يانه, چوقبل شرکت اعلام کرده بود که ازسال 92فعال ميشه ولى هنوزهيچ خبرى نشده پاسخ

​​