تلفن همراه

آخرین مهلت برای ثبت نام در همایش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران

 

مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف آخرین مهلت ثبت نام در سومین همایش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران را 15 بهمن ماه سال جاری اعلام کرد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از دبیرخانه کنگره موبایل ایران، همایش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (IRAN VAS 2013) یکی از برنامه های اصلی کنگره موبایل ایران است که همزمان با برپایی این رویداد علمی، 29 بهمن تا دوم اسفندماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود و براین اساس آخرین مهلت ثبت نام با تخفیف 30 درصد در این همایش 15 دی ماه جاری و آخرین مهلت ثبت نام بدون دریافت تخفیف 15 بهمن ماه امسال اعلام شده است.
 
بررسی اکوسیستم و بازیگران خدمات ارزش افزوده در ایران، پتانسیل بازار این خدمات و چشم انداز بکارگیری فناوری LTE در ایران و جایگاه VAS از جمله محورهای تخصصی این همایش است.
 
در  همین حال وفادارسازی مشترکین با استفاده از خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، روند جهانی بازار خدمات ارزش افزوده تلفن همراه و نقش اپراتورها در ارائه این خدمات و نیز ارائه نمونه های موفق بین المللی در این همایش مورد تحیلیل و بررسی قرار می گیرد.
 
ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه نه تنها یکی از عوامل مؤثر درآمدزا برای اپراتور محسوب می‌شود، بلكه برای شركت‎های ارائه دهنده این خدمات همچون بانک‎ها و موسسات مالی، آژانس‎های تبلیغاتی، تولیدکنندگان و فروشندگان گوشی‎ها و تجهیزات جانبی تلفن همراه، تولیدکنندگان محتوا و برنامه‎های تخصصی تلفن همراه، نویسندگان و ارائه دهندگان بازی‎های شبکه‎ای نیز سودآوری مناسبی را به همراه خواهد داشت. از این رو، مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف در ادامه راه خود مبنی بر توسعه کاربردی فناوری‎های نوین در کشور، برگزاری سومین کنفرانس سالیانه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه را در قالب یکی از محورهای اصلی کنگره موبایل ایران تعریف کرده است.
 
 
 
 
 
 

​​