تلفن همراه

تاکید فورستر بر اتخاذ راهبردهای مناسب در زمینه استفاده از نرم افزارهای همراه در کسب و کار‌ها

منبع: همکاران سیستم

 

شرکت پژوهشی فورستر هشدار داده است که اگر شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری از نرم افزارهای همراه مناسبی برای انجام فعالیت‌های کسب و کار خود استفاده نکنند، ممکن است بخش زیادی از مشتریانشان را از دست بدهند. 
به گزارش وب سایت itworld، شرکت پژوهشی فورستر اعلام کرده است اگر شرکت‌هایی که در زمینه طراحی نرم افزارها و برنامه‌های کاربردی همراه برای کسب و کار خود سرمایه گذاری می‌کنند راهبرد درست و مناسبی را در این زمینه اتخاذ نکنند، متضرر خواهند شد. فورستر هشدار داده است عدم اتخاذ راهبردهای مناسب در این زمینه ممکن است باعث شود مشتریان جذب شرکت‌ها و سازمان‌هایی شوند که در این زمینه عملکرد بهتری دارند. 
این شرکت در گزارشی اعلام کرده اگر نرم افزارهای همراهی که توسط برخی کسب و کار‌ها طراحی می‌شود دارای قابلیت‌های متفاوتی باشد و بهتر بتواند نیازهای مشتریان را برآورده سازد، خواهد توانست وفاداری آن‌ها را افزایش دهد و مشتریان سایر شرکت‌هایی را که در این زمینه عملکرد خوبی ندارند، نیز جذب خود کند. 
فورستر در این گزارش از نرم افزارهای پرداخت همراه به عنوان یکی از نمونه‌های بارز این روند اشاره کرده و گفته بازار این نرم افزار‌ها بسیار فرّار و بی‌ثبات است و مصرف کنندگانی که از ابزار همراه خود برای پرداخت پول استفاده می‌کنند پیوسته عرضه کنندگانی را که در این زمینه عملکرد ضعیفی دارند، به چالش می‌کشند. 
فورس‌تر به شرکت‌هایی که قصد استفاده از نرم افزار‌ها و برنامه‌های کاربردی همراه را دارند، توصیه کرده در این زمینه با دقت عمل کنند و در طراحی برنامه‌ها و نرم افزارهای همراه دو ویژگی کاربری ساده و راحت و سودمند بودن آن‌ها را مد نظر قرار دهند.

​​