تلفن همراه

راننده اتوبوس‌ها در دبی Galaxy S III جایزه می‌گیرند

 

مرکز جاده‌ها و حمل‌ونقل امارات متحده عربی(RTA) در اقدامی جالب به منظور افزایش تعداد افرادی که با وسایل نقلیه عمومی جابه‌جا می‌شوند یک مسابقه عمومی برگزار می‌کند و طی آن در هر روز به یکی از رانندگان اتوبوس که در این مسابقه برنده می‌شوند گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ جایزه می‌دهد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،‌ "احمد محمد الحمدی"(Ahmed Mohammed Al Hammadi) مدیر مرکز اتوبوس‌های شهری امارات توضیح داد که علاوه بر راننده‌ها، هر شهروندی که از تاریخ 14 دسامبر 2012 تا 14 ژانویه 2013 با اتوبوس‌های شهری امارات سفر کرده باشد به‌طور خودکار برای شرکت در این مسابقه واجد شرایط می‌شود و می‌تواند در نهایت برنده یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S III باشد.
 
او گفت: «تاکنون 21 نفر به عنوان برنده این مسابقه برگزیده شده‌اند و گوشی هوشمند Galaxy S III خود را دریافت کرده‌اند که قرار است طی روزهای آتی بقیه برندگان نیز مشخص شوند».
 
هدف از برگزاری این رقابت افزایش انگیزه بین مردم برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی به‌خصوص اتوبوس‌های شهری است تا بر این اساس دولت امارات بتواند تا پایان سال 2013 میلادی به هدف از پیش‌ تعیین شده یعنی انجام 13 درصد حمل‌ونقل‌های شهری به وسیله وسایل نقلیه عمومی برسد.

​​