تلفن همراه

HP: آمریکاییها در ۸هزار شعبه میتوانند اطلاعات گوشی یا تبلت خود را پرینت بگیرند

 

شرکت HP اعلام کرد که کاربران آمریکایی از این پس می‌توانند در بیش از 8 هزار شعبه از فروشگاه زنجیره‌ای Walgreens از شبکه HP Public Print Locations برای ورود به 30 هزار پایگاه اینترنتی استفاده کنند و به صورت مستقیم صفحات مورد نظر خود را در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی چاپ نمایند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این افراد برای استفاده از سرویس یاد شده می‌توانند ابزار رایگان HP ePrint Service iPhone را روی دستگاه الکترونیکی قابل حمل خود نصب کنند و تمامی تصاویر و متن‌های مورد نظر خود را به صورت مستقیم از روی رایانه لوحی یا گوشی هوشمند به چاپ برسانند.
 
"جسبیر پتل"(Jasbir Patel) مدیر مرکز Photo and E-commerce در شرکت Walgreens در این خصوص توضیح داد: «ما سرویس HP ePrint را در بیش از 8 هزار شعبه خود راه‌اندازی کردیم تا امکان چاپ بی‌سیم از روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه برای عموم کاربران فراهم شود».
 
در پاییز گذشته سرویس HP ePrint بیش از 6 میلیون بار بارگذاری شد و این طوری که خبرهای جدید نشان می‌دهد، تعداد کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کنند هر 6 ماه دو برابر می‌شود. به همین خاطر شرکت HP از مدتی قبل این سرویس را مبتنی بر فضای پردازش ابری به صورت گسترده عرضه کرد تا کاربران در شبکه های اجتماعی نیز به آن دسترسی داشته باشند.

​​