تلفن همراه

تله نور و MicroEnsure در آسیا خدمات بیمه ارائه می دهند!

 

Telenor از سرمایه گذاری مشترک جدید با شرکت انگلیسی MicroEnsure ارائه دهنده محصولات بیمه به بیش از 4 میلیون نفر در آفریقا و آسیا خبر داد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با این سرمایه گذاری مشترک واحد MicroEnsure Asia شکل خواهد گرفت که بر معرفی مجموعه ای از محصولات بیمه به واحدهای تجاری Telenor در آسیا و همچنین پیگیری همکاری با دیگر اپراتورهای تلفن همراه و شرکای توزیع در آسیا و اروپای شرقی متمرکز خواهد شد.
 
MicroEnsure سال 2008 به عنوان شرکت تابعه Opportunity International که یک سازمان غیردولتی قرضه های کوچک است و محصولات و سرویس های اقتصادی را در اختیار افرادی که در کشورهای درحال توسعه در فقر زندگی می کنند قرار می دهد، تاسیس شد.
 
در رابطه با این سرمایه گذاری مشترک MicroEnsure موسسه اقتصاد بین المللی (IFC)، شبکه امیدیار و مدیریت MicroEnsure را به عنوان سهامداران استراتژیک خود معرفی کرد. گسترش سهامدارن جهت فراهم شدن سرمایه و روابط مورد نیاز برای تداوم توسعه گروه صورت گرفته است. Opportunity International آمریکا نیز به عنوان سرمایه گذار، با حداقل سرمایه در شرکت جدید باقی خواهد ماند.

​​