تلفن همراه

مدیرعامل مخابرات: قرار نیست همه فکر کنند و تصمیم بگیرند

 

 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: به دنبال یکپارچگی در فکر هستیم، قرار نیست همه فکر کنند و تصمیم بگیرند، نمی‌توان بدون تئوری و فکر در اجرا موفق عمل کرد.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه فارس، مظفر پوررنجبر در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید مخابرات استان فارس، افزود: نباید چنان درگیر مبانی نظری باشیم که با ایجاد کلاف سردرگم تئوری‌پردازی، سررشته امور اجرایی را از دست دهیم و نه آنقدر عمل‌زده شویم که فکر و مبانی علمی را فراموش کنیم.
 
وی با تصریح بر اینکه هیچ مولودی بدون علت به وجود نیامده و نمی‌آید، خاطرنشان کرد: اگر بنا به انجام کار اجرایی است، بدون داشتن تکنیک مناسب و وجود فکر نمی‌توان آن را به صورت کیفی انجام داد.
 
پوررنجبر با تاکید براینکه شرکت مخابرات ایران پس از خصوصی‌سازی به مرکز تولید فکر و تئوری تبدیل شده و برنامه راهبردی پنج ساله این شرکت را تدوین کرده است، گفت: عرصه عمل در شرکت مخابرات به دو شرکت ارتباطات سیار و ثابت سپرده شده است.
 
وی با بیان اینکه باید از جزیره‌ای فکر و عمل کردن پرهیز کرد، تصریح کرد: نگاه 30 استان را باید به یک سمت هدایت کرد تا با تشکیل سی مرغ قله قاف مخابرات هم قابل تسخیر باشد.
 
پوررنجبر با بیان اینکه تلاش شرکت مخابرات ایران ارایه تمام سرویس‌ها سر یک میز با بالاترین استانداردهای کیفی است، تاکید کرد: اینکه مخابرات خصوصی شده درست است اما قرار نیست مخابرات را با غیرمخابراتی‌ها اداره کنیم لذا نیروهای توانمند این شرکت از سطح کشور به مرکز جذب می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه توجه به توسعه کمی و کیفی نیروی انسانی یک اصل مد نظر مدیران مخابرات ایران بوده و هست، گفت: امروز با نقدینگی که در اختیار شرکت مخابرات ایران است می‌توانیم در تمام نقاط جهان به راحتی سرمایه‌گذاری کنیم اما نیروی انسانی مورد نیاز و متخصص برای بازاریابی، مطالعه بازار و ارزشگذاری در اختیار نداریم.
 
پوررنجبر خاطرنشان کرد: حتی اگر بتوانیم موضوع بازاریابی و مطالعه بازارها را مرتفع کنیم اما برای اداره سیستم ایجاد شده در خارج کشور نیازمند مدیران توانمند هستیم.
 
در این مراسم با قدردانی از مدیرعامل سابق مخابرات فارس، هومان محمودی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

​​