تلفن همراه

مدیرعامل همراه اول خبرداد: افزایش ظرفیت ارسال پیامک به ۴۰هزار پیام در ثانیه/افتتاح هشت مرکز تماس با گویش محلی

منبع: ایسنا

 

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار کشور از افزایش ظرفیت ارسال پیامک پس از نوسازی از 10 هزار پیام در ثانیه به 40 هزار پیام و ظرفیت GPRS از 18 صدم گیگابیت در ثانیه به 2/2 گیگابیت خبر داد.
 
وحید صدوقی - مدیر عامل همراه اول - با بیان اینکه پروژه نوسازی در 31 استان کشور انجام شده است گفت: ظرفیت مراکز ثبت سیم کارت(HLR) از 30 میلیون مشترک به 60 میلیون، مراکز سوئیچ از 45 میلیون مشترک به 68 میلیون و ظرفیت IN از 20 میلیون مشترک به 40 میلیون مشترک افزایش یافته است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه جیرینگ همراه اول حدود 25 میلیون مشترک فعال دارد گفت: در سال جاری از طریق شرکت جیرینگ با چهار بانک سینا، ملی، انصار و پست بانک جهت ارائه خدمات بانکی همراه (همبانک) قرارداد همکاری منعقد شده است.
 
او در خصوص شرکت مبین نت نیز گفت: مبین نت که 40 درصد سهام آن در اختیار همراه اول است، هم اکنون حدود 400 هزار مشترک دارد و اپراتور غالب محسوب می‌شود.
 
صدوقی از افتتاح هشت مرکز تماس در استانهای تهران، مرکزی، آذربایجان شرقی، خوزستان، فارس، خراسان رضوی، مازندران و اصفهان خبر داد و گفت: این مراکز با گویش های محلی مشترکین را راهنمایی می کنند.

​​