تلفن همراه

جشنواره آنلاین 733

خدمات پرداخت همراه به شیوه مدرن

 

شرکت آسان پرداخت پرشین، به مناسبت افتتاح سرویس خدمات پرداخت موبایل خود که بر بستر USSD اجرا می شود، یک جشنواره آنلاین برگزار کرده است.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، جدید بودن سرویس  و مدرن بودن آن موجب گردید، گروه مخاطبین وب و علاقمندان به تکنولوژی، به عنوان یکی از گروه های هدف اصلی تعیین شوند. با توجه به اینکه این افراد معمولا از  کاربران فعال اینترنت هم هستند، رسانه آنلاین به عنوان یکی از کانال های اصلی معرفی سرویس در نظر گرفته شده است و به همین مناسبت جشنواره آنلاین معرفی راه اندازی شده است.
 
این جشنواره از طریق آدرس http://atm733.ir قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که شرکت آسان پرداخت برای قدردانی از شرکت کنندگان در جشنواره، در پایان این مدت سه دستگاه iPad نسل چهارم بین شرکت کنندگان قرعه کشی کرده  و به برندگان اهدا می کند.
 
برای شرکت در قرعه کشی کافی است که فرم ثبت نام آنلاین پر شود و سپس می توان با کسب امتیازهای بیشتر، شانس برنده شدن را بالا برد.
 
در وب سایت جشنواره علاوه بر اطلاعات کافی در مورد سرویس و جشنواره، راه کارهای افزایش امتیاز هم معرفی شده است. به عنوان مثال شما میتوانید به اسم خودتان شماره تمام اعضای خانواده را در جشنواره شرکت دهید و به همین سادگی شانستان را چند برابر کنید.
 
 
برای بررسی اصالت شماره تلفن های وارد شده، حتما باید یک بار با آن شماره از سرویس استفاده شود (مثلا یک موجودی ساده گرفته شود ) تا شماره ثبت شده در جشنواره شرکت داده شود.

​​