تلفن همراه

همراه اول: چهار میلیون سیم‌کارت رندمان در انتظار قیمت‌گذاری است!

 

معاون شرکت ارتباطات سیار از انتظار حدود چهار میلیون سیم کارت همراه اول رند برای تنظیم مصوبات قانونی خبر داد.
 
محمدمهدی عطوفی در گفت‌وگو با ایسنا درباره مزایده خطوط رند همراه اول اعلام کرد: در حال حاضر به دلیل آن که مصوبه خاصی برای قیمت‌گذاری این خطوط وجود ندارد، از سال 89 تاکنون روند واگذاری این سیم‌کارت‌ها متوقف شده است.
 
معاون بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان شرکت ارتباطات سیار با بیان این‌که در این زمینه مذاکراتی در حال انجام است،توضیح داد:‌برخی از این سیم کارت ها حتی از سال های 73 و یا 74 باقی مانده اند و اکنون در این زمینه یکی از موضوعات مهم آن است که برای ارائه و واگذاری آنها اولویت با چه افراد یا نهادهایی است.
 
عطوفی در ادامه با بیان این‌که مزایده راهکار پیشنهادی همراه اول برای فروش این خطوط به شمار می‌رود،در ارتباط با قیمت این خط ها گفت: قیمت پایه این خط‌ها 256 هزار تومان است اما در صورتی که قرار باشد این سیم کارت ها از طریق مزایده واگذار شوند، افراد می‌توانند براساس اهمیت دسترسی به خطوط رند قیمت‌های مختلفی برای خط دلخواه خود پیشنهاد کرده و بدین ترتیب در مزایده شرکت کنند.
 
معاون همراه اول در ادامه علاقه به داشتن خط‌های خاص و رند را با وضعیت اجتماعی و اقتصادی افراد مرتبط دانست و افزود: گاهی ممکن است افراد به دلیل حساسیت و یا مسوولیتی که برعهده دارند برای یک خط خاص حاضر باشند بیش از حد معمول هزینه‌ کنند.
 
وی در عین حال یادآور شد: پیش از این در مزایده‌های ما گاهی برخی خط‌ها به قیمت 10 تا 15 میلیون تومان هم به فروش رسیده و به صورت موردی مثلا برنده 57 میلیون تومانی هم داشته ایم البته برخی خط‌های رند ممکن است در بازار آزاد با قیمتی چند صد میلیون تومانی هم به فروش برسند.

​​