تلفن همراه

کنگره جهانی تلفن‌همراه در راه است

 

دستگاه‌های الکترونیکی و ابزارهایی که به حفظ سلامت شما کمک می‌کنند، اتومبیل‌هایی که بر اساس آخرین فناوری‌های موبایلی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی جدیدی که قابلیت‌های گسترده‌تری در اختیارتان می‌گذارند به همراه صدها فناوری دیگر از جمله مواردی خواهند بود که هفته آینده در "کنگره جهانی تلفن‌همراه"(MWC 2013) مشاهده خواهید کرد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این کنگره که بزرگترین اتفاق موبایلی جهان محسوب می‌شود و فوریه هر سال در بارسلونای اسپانیا دایر می‌گردد، طیف گسترده‌ای از خدمات و ابزارهای موبایلی را ارایه می‌کند تا تمامی کاربران این حوزه را راضی نگه دارد.
 
در کنگره MWC 2013 که از روز دوشنبه فعالیت خود را آغاز می‌کند، تمامی تولیدکنندگان بزرگ ابزارهای موبایلی حضور میابند که علاوه بر آن دیگر شرکت‌های ارایه دهنده خدمات موبایلی نیز دور هم جمع می‌شوند. در اوایل سال جاری میلادی در نمایشگاه CES 2013 ابزارها و دستگاه‌های الکترونیکی مخصوص تناسب اندام کاربران محبوبیت فراوانی کسب کردند که پیش‌بینی می‌شود در MWC امسال بخش ویژه‌ای مخصوص ابزارها موبایلی سلامت و بهداشت راه‌اندازی شود و کاربران در آن حضور یابند.
 
اگرچه سخت‌افزارهای موبایلی همواره بیشترین توجه کاربران را به خود جلب کرده‌اند، اما کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در "کنگره جهانی تلفن‌همراه" امسال نرم‌افزارها و ابزارها مخاطبان زیادی داشته باشند.

​​