تلفن همراه

اپرا برای گوشی‌های آندرویدی آمد!

 

شرکت نرم‌افزاری اپرا از عرضه نسخه آزمایشی اولین مرورگر وب آندرویدی خود خبر داد.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، نسخه ارائه شده نسل جدیدی از مرورگرهای اپرا برای گوشی های هوشمند به شمار می‌آید و به گفته شرکت اپرا برای نرم‌افزارنویسان و تازه واردان به دنیای برنامه‌های کاربردی تلفن همراه دسترسی به جدیدترین موارد ارائه شده برای کاربران آندروید را فراهم می‌کند.
اپرا برای آندروید دربرگیرنده فناوری فشردگی اپرا مینی است تا هنگامی که سیگنال پهنای باند ضعیف است نیز سرعت بالای جستجو برای کاربران وجود داشته باشد. ویژگی دیگر مربوط به این مرورگر نیز به کاربران اجازه می‌دهد تا یک صفحه وب کامل را دانلود کنند و پس از آن به صورت آفلاین آن را مطالعه کنند.
به گفته Rikard Gillemyr نایب رئیس توسعه محصولات اپرا، بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند نسبت به هر برنامه کاربردی بیشترین زمان را صرف استفاده از مرورگر خود می‌کنند. به همین دلیل است که اپرا جدیدترین مرورگر گوشی تلفن همراه خود را با ظرافت و زیبایی بیشتر از گذشته ساخته است و همچنان عملکردهای بیشتری را در آن قرار می‌دهد.
کاربران دستگاه‌های آندرویدی می‌توانند نسخه آزمایشی مرورگر اپرا برای آندروید را از طریق Google Play دانلود کنند. اپرا از دستگاه‌های آندرویدی با اندازه صفحه نمایش ۲٫۳ و بالاتر از آن را پشتیبانی می‌کند.

​​