تلفن همراه

سامسونگ نخستین تصویر Galaxy S IV را منتشر کرد

 

در حالی که تنها چند روز تا معرفی رسمی شاهکار سامسونگ در دنیای تلفن‌همراه باقی مانده است، این شرکت کره‌ای یک تصویر تاریک و نامشخص از گوشی هوشمند Galaxy S IV منتشر کرد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این طور که گفته می‌شود تنها دو روز تا معرفی مدل جدید سری گوشی‌های هوشمند Galaxy S سامسونگ در نیویورک آمریکا باقی مانده است و سامسونگ تمام این مدت کوشیده‌ است خبری در مورد این گوشی هوشمند منتشر نشود و کاربران تا روز معرفی رسمی این محصول در انتظار به‌سر ببرند.
 
با این وجود برخی منابع آگاه گزارش‌هایی در مورد قابلیت‌های این محصول داده‌اند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به پردازنده چهارهسته‌ای 5/1 گیگاهرتزی، دوربین دیجیتالی 13 مگاپیکسلی و سیستم تشخیص جهت حرکت چشم‌ها اشاره کرد.
 
تصویر تاریکی که هم‌اکنون از این گوشی هوشمند منتشر شده است یک گوشه از این محصول را نشان می‌دهد که در بالای آن نام شرکت سامسونگ حک شده است. این تصویر نشان می‌دهد که محصول جدید شباهت زیادی به Galaxy S III دارد که البته باریک‌تر ساخته شده است.
 
لازم به ذکر است که سامسونگ دو روز قبل یک کلیپ ویدیویی را منتشر کرد که در آن Galaxy S IV تبلیغ می‌شد که البته در این کلیپ هم تصویری از گوشی نشان داده نمی‌شد.

​​