تلفن همراه

بازار یک تریلیون دلاری پرداخت‌های موبایلی تا سال 2015

 

صنعت جهانی پرداخت‌های موبایلی در حال پیشرفت است و در این میان پیش‌بینی شده است که ارزش این بازار تا سال 2015 میلادی به یک تریلیون دلار برسد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این طور که مرکز Heavy Reading Mobile Networks Insider بر اساس مطالعه جدید خود اعلام کرده است، کاربران جهانی در سال 2015 میلادی ارزش بازار پرداخت‌های موبایلی را با رکوردی باور نکردنی به یک تریلیون دلار خواهند رساند.
 
"دنیس کولوِر"(Denise Culver) محقق و تحلیلگر مرکز Networks Insider که وظیفه نوشتن گزارش نهایی بررسی جدید این مرکز را نیز برعهده داشت است توضیح داد: «پرداخت‌های موبایلی و ابزارهای مربوط به آن که تا مدتی پیش در حد یک مدل مفهومی کاربرد داشتند، این روزها بسیار پرکاربرد و عملی شده‌اند. با این شرایط مراکز فعال در حوزه پرداخت‌های موبایلی باید روش‌های جدید در این زمینه را مورد بررسی قرار دهند و بتوانند با نوآوری‌های خود به درخواست روز افزون کاربران پاسخ گویند».
 
این طور که پیش‌بینی‌های حاصل از چندین بررسی مجزا نشان داده است، ارزش صنعت جهانی پرداخت‌های موبایلی تا سال 2015 میلادی به یک تریلیون دلار خواهد رسید.

​​