تلفن همراه

استفاده 30 درصد مردم جهان از گوشی‌های هوشمند

 

طی سال گذشته میزان استفاده از گوشی‌های هوشمند در دنیا دو برابر افزایش یافته و هم‌اکنون از هر سه نفر یک فرد صاحب گوشی هوشمند است.
 
به گزارش فارس به نقل از ژاپن‌تایمز، این طور که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد در فوریه امسال 35.4 درصد مردم صاحب گوشی هوشمند بوده‌اند که این رقم برای مدت مشابه سال قبل 5/19 درصد گزارش شده بود.
 
این مطالعه را مرکز Central Research Services انجام داده و اعلام کرده است که اگر بخواهیم میزان استفاده از گوشی‌های هوشمند در گروه افراد 20 ساله را بررسی کنیم باید بگوییم که 75 درصد این افراد گوشی هوشمند دارند.
 
برای آن دسته از افرادی که در سنین 50 سالگی به‌سر می‌برند هم گفته شده است که 30 درصد آن‌ها گوشی هوشمند دارند. همچنین گفته شد که 10 درصد افرادی که در سنین 60 سالگی هستند از این دستگاه الکترونیکی همراه استفاده می‌کنند.
 
از بین کسانی که در سنین 50 سالگی هستند  16.0 درصد گفتند که تمایل دارند برای خود گوشی هوشمند خریداری کنند که این رقم بین تمامی گروه‌های سنی بیشترین درصد بوده است.
 
این بررسی همچنین نشان داد که 9.2 درصد از کسانی که در این بررسی شرکت کرده بودند رایانه لوحی داشته‌اند و 9.6 درصد از آن‌ها هم گفتند که در آینده قصد خرید این محصول را دارند.

​​