اپراتورها

مدیرعامل همراه اول: تعرفه‌ فلت‌مان بین 511 تا 618 ریال خواهد بود

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تاکید دارد که نارضایتی کاربران همراه اول در ارتباط با بالا رفتن مبلغ قبض‌هایشان در اردیبهشت ماه احتمالا به دلیل افزایش مصرف آن‌ها است چرا که تعرفه‌های اپراتور اول هیچ تغییری نداشته است.
 

sadoghi.jpg

وحید صدوقی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: اکنون 10 سال است تعرفه‌های ما تغییری نداشته و امسال هم تاکنون تغییری در تعرفه‌ تماسها و پیامک‌هایمان نداشته‌ایم.
 
وی همچنین عنوان کرد: قرار است تازه از اول هفته آینده ما بررسی‌های خود را آغاز کنیم تا براساس آن مشخص شود که پس از اجرای طرح فلت سازی شبکه همراه اول تعرفه‌هایمان از چه قرار خواهد بود.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار همچنین عنوان کرد: در حال حاضر اگر مشترکی نسبت به رقم قبض‌های خود گله‌مند است و فکر می کند این رقم با میزان مصرف او همخوانی ندارد می تواند با مراجعه به دفاتر امور مشترکین همراه اول رمز ورود به پورتال همراه اول خود را دریافت کرده و از طریق این پورتال ریز مکالمات خود را دریافت کند.
 
صدوقی در عین حال اظهار کرد: تعرفه‌ای که در حال حاضر برای مکالمات همراه اول پس از فلت شدن شبکه آن در نظر گرفته شده رنجی بین 511 تا 618 ریال خواهد بود.

​​