تلفن همراه

قابليت اجراي سامانه رعد ملي بر روي سيم‌كارت‌هاي همراه اول و ايرانسل

سامانه رعد ملي بانك ملي ايران بر روي سيم‌كارت‌هاي همراه اول و ايرانسل قابل اجراست. 
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر اين اساس مشتريان بانك ملي ايران مي توانند از طريق سيم‌كارت‌هاي همراه اول و ايرانسل از خدمات سامانه رعد ملي بهره‌مند شوند. 
 
گفتني است رعد ملي خدمت نويني از بانك ملي ايران در عرصه بانكداري الكترونيك است كه با استفاده از آن مي‌توان بدون نياز به استفاده از ملي كارت خدماتي نظير دريافت موجودي، خريد، پرداخت قبوض و توليد رمز يكبار مصرف (OTP) براي استفاده از سيستم سبا را با استفاده از گوشي تلفن همراه دريافت كرد. 
در اين سامانه، تراكنش‌ها به صورت آني انجام مي‌شود و مشتريان بانك ملي ايران در هر زمان و مكان حتي در خارج از ايران بدون پرداخت هزينه رومينگ از خدمات بانكي بهره‌مند مي‌شوند. 
 
دريافت و ارسال پيام از طريق اين سرويس به صورت رايگان و بدون نياز به اينترنت و GPRS بوده و استفاده از آن توسط انواع گوشي‌هاي تلفن همراه امكان‌پذير است. 

۱ دیدگاه

  • امیر ب

    امیر ب

    ادمین گرامی .در بخش آر اس اس سایت اخیرا علاوه بر متن اخبار یک سرین نوشته غیر ضروری نیز وجود دارد که مطالعه خبر را دشوار میکند و در برخی مطالب فقط همان متون بچشم میخورد و از خود خبر خبری نیست. از آنجایی جه جمع کثیری از کاربران از طریق موبایل و آر اس اس به سایت محبوب ایستنا دسترسی دارند خواهشمند استنسبت به حذف آن دو پاراگراف ذکر شده اقدام نمایید. سپاس فراوان عز زحمات شما پاسخ

​​