تلفن همراه

اختلالات سيگنالي برخي مشترکین همراه اول در مشهد را از دسترس خارج کرد

عبدالهي - روزنامه خراسان : ظهر روز گذشته بروز اختلال در شبکه تلفن همراه اول در مشهد با گلايه هاي مردمي همراه بود که مدير عامل شرکت مخابرات استان در گفت و گو با خراسان، علت اين مشکل را بروز اختلالات سيگنالي در شبکه مخابرات استان اعلام کرد.
 
به گزارش خراسان، روز گذشته، بروز اين اختلالات در شبکه تلفن همراه اول سبب شد تا علاوه بر امکان برقراري تماس بين مشترکان تلفن همراه، تماس از طريق تلفن ثابت با تلفن همراه نيز دچار اختلال شود که اين موضوع با گلايه هاي مردم همراه بود. در همين باره مدير عامل شرکت مخابرات استان در گفت و گو با خبرنگار ما علت اين مشکل را بروز اختلالات سيگنالي در شبکه مخابراتي اعلام کرد و گفت: به دليل اين اختلالات سيگنالي، مشکلاتي در برخي از شماره هاي تلفن همراه اول استان ايجاد شده است که طي چند ساعت آينده رفع خواهد شد.
 
سيد علي ملک جعفريان که وعده رفع اين اختلالات را در ساعت 14 روز گذشته اعلام کرد افزود: هم اکنون برخي از پيش شماره هاي تلفن هاي همراه استان دچار اختلال شده است، اما در خدمات دهي به ساير شماره ها از جمله 0915914 و 0915915 مشکلي نداشته ايم.در خور اشاره است طي ماه هاي گذشته نيز شبکه ارتباطي تلفن همراه در استان با اختلالاتي همراه بود که مسئولان شرکت مخابرات خراسان رضوي، توسعه شبکه هاي زيرساختي و تغييرات اعمال شده در آن را دليل بروز اختلالات اعلام کرده بودند.

​​