تلفن همراه

هفته‌ای 600 هزار کاربر برای اولین بار گوشی هوشمند می‌خرند

کارشناسان اعلام کرده‌اند که در هر هفته بیش از 583 هزار نفر در آمریکا برای نخستین بار سراغ گوشی هوشمند می‌روند و این دستگاه الکترونیکی را برای خود خریداری می‌کنند.
 
به گزارش فارس به نقل از بی‌جی‌آر،‌ برخی کارشناسان ادعا می‌کنند که چون این روزها غالب مردم گوشی هوشمند دارند، از سرعت فروش این محصول کاسته شده است. در حالی که این مسئله می‌تواند درست باشد، توجه به تعداد گوشی هوشمندی که هم‌اکنون در حال فروش است جالب به نظر می‌رسد.
 
مرکز تحقیقاتی comScore بر اساس مطالعه جدید خود به این نتیجه رسیده است که هم‌اکنون 98 میلیون آمریکایی که بیشتر از 13 سال دارند هنوز از گوشی هوشمند استفاده نمی‌کنند. این رقم معادل 41 درصد مشترکان تلفن‌همراه در آمریکا است.
 
در گزارش نهایی مربوط به بررسی یاد شده، آمده است که طی سه ماه قبل از می 2013 حدود 2.5 میلیون بیشتر از تعداد افرادی که فصل قبل از آپریل امسال سراغ گوشی هوشمند رفتند،‌ این دستگاه را برای نخستین بار خریداری کردند.
 
کارشناسان بر این اساس اعلام کرده‌اند که در هر هفته بیش از 583 هزار نفر در آمریکا برای نخستین بار سراغ گوشی هوشمند می‌روند و این دستگاه الکترونیکی را برای خود خریداری می‌کنند.
 
لازم به ذکر است که طی 41 ماه گذشته میانگین تعداد افرادی که در هر هفته گوشی هوشمند می‌خرند 527 هزار نفر اعلام شده بود که هم‌اکنون رقم یاد شده افزایش قابل ملاحظه یافته است.

​​