تلفن همراه

مقدمات اجرایی تدوین پیوست فرهنگی رایتل در دانشگاه علامه کلید خورد

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی از تشکیل شورایی از اساتید دانشگاه برای تدوین پیوست فرهنگی رایتل خبر داد.
 
حجت الاسلام سید صدرالدین شریعتی در گفتگو با مهر درباره تدوین پیوست فرهنگی رایتل گفت: مقدمات کار آماده شده، قرارداد درحال تنظیم است و براساس برنامه ریزی و زمان‌بندی که صورت می گیرد این کار انجام خواهد شد.
 
وی ادامه داد: با توجه به این مساله که پیوست فرهنگی رایتل دارای مباحث مدیریتی، حقوقی، سیاسی، اجتماعی، تعلیم تربیت و مشاوره‌ای است، بنابراین شورایی متشکل از اساتید دانشگاه علامه برای این کار تشکیل شده که تدوین این پیوست را برعهده خواهند داشت.
 
وی درباره زمان اتمام تدوین پیوست فرهنگی رایتل هم گفت: زمان مشخصی اعلام نشده ولی باید در اسرع وقت این کار انجام شود.
 
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی درباره اینکه آیا دانشگاه برنامه ای برای تدوین پیوست فرهنگی در حوزه های دیگر ندارد نیز تصریح کرد: پیوست فرهنگی به طور کلی در حوزه دانشگاه وجود دارد.
 
وی ادامه داد: درحال حاضر دانشگاه بازنگری رشته های علوم انسانی در مقطع کارشناسی را به اتمام رسانده و اکنون درحال بازنگری رشته های علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد است که در تمام آنها پیوست فرهنگی وجود دارد.
 
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تصریح کرد: در پژوهشکده قم دانشگاه گروه‌هایی تشکیل خواهیم داد که بحث های اسلامی فرهنگی را با مشارکت حوزه علمیه و دانشگاه در تمام ابعاد پیش برند، البته کار فرهنگی زمان بر است ولی ما باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به خود متکی بوده و با تمام توان وارد میدان شده و دراین زمینه فعالیت کنیم.

​​